10 maja spotkanie z autorem „Teorii zemsty”…

W Stacji Artystycznej Rynek 10 maja o godzinie 17 odbędzie się spotkanie autorskie z Grzegorzem Szczerbą, autorem powieści sensacyjnej „Teoria zemsty„, której akcja rozgrywa się wokół tragedii smoleńskiej.

gsz

Książka ukazała się krótko przed kolejną rocznicą dramatycznych wydarzeń i siłą rzeczy stała się wydarzeniem. Dość powiedzieć, że znalazła się ostatnio już w drugiej dziesiątce listy najlepiej sprzedających się pozycji sensacyjnych w Księgarniach Empik!

teoria_zemsty_plakat_GLIWICE_z logo

Podczas spotkania będzie można oczywiście zakupić egzemplarze książki oraz otrzymać autograf autora. Interesująca będzie zapewne także sama dyskusja. Jaki mamy stosunek do katastrofy? Jaka jest nasza teoria na jej temat? Zapowiada się fascynujący wieczór. Zapraszamy!

A w tej chwili na naszych łamach ogłaszamy konkurs dla czytelników. Nagrodą będzie oczywiście egzemplarz książki. Pytanie jest proste: Jakie wydawnictwo wydało „Teorię zemsty”? Odpowiedzi prosimy kierować na adres redakcja@info-poster.eu

Losowanie zwycięzcy spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi odbędzie się podczas spotkania.

1 Comment on "10 maja spotkanie z autorem „Teorii zemsty”…"

 1. GOGOL PRZEJAZDEM | 5 maja 2013 at 12:30 pm | Odpowiedz

  „…W Stacji Artystycznej Rynek 10 maja o godzinie 17 odbędzie się spotkanie autorskie z Grzegorzem Szczerbą, autorem powieści sensacyjnej „Teoria zemsty„, której akcja rozgrywa się wokół tragedii smoleńskiej. …”

  Panie Szczerba;
  na tym tym tymacie to w Polsce nie jedyn już zymby połomoł.
  Ale przyjda.
  Obejrzeć ta książka.
  Tyż.
  A może jom kupia ?
  ***********************************
  http://www.emotka.pl/emotikony/klasyczne/0529.gif
  NIC JUŻ NIE BĘDZIE TAKIE JAK BYŁO…

Leave a comment

Your email address will not be published.


*