2 czerwca w Muzeum rządzą dzieci!

Na sobotę, żeby wszystkie maluchy mogły wybrać się na imprezę bez przeszkód, zaplanowano Piłkarski Dzień Dziecka w Muzeum w Gliwicach. To świetny pomysł, bo przecież piłkę nożną kochamy powszechnie, zwłaszcza, że EURO 2012 tuż, tuż!

Uspokajamy jednak – to nie będzie impreza tylko dla chłopców! Będą wprawdzie konkurencje piłkarskie, w których udział wezmą z całą pewnością głównie chłopcy, ale zapewne i dziewcząt uzdolnionych piłkarsko nie zabraknie. Piłka nożna kobieca zdobyła sobie już dawno poczesne miejsce wśród sportowych dyscyplin. Piłkarską opiekę podczas imprezy zapewnia jeden z najpopularniejszych zawodników Piasta Gliwice w historii, Jarosław Kaszowski. Będzie też nauka kibicowania, będzie spotkanie z orzełkiem Piastusiem.

Dla wszystkich, którzy ponad piłkę nożną przedkładają inne rozrywki, Muzeum przygotowało nie lada atrakcję! Seanse bajek prosto z rzutnika odbywające się co pół godziny od 10 do 12 zapewne przyciągną nawet rodziców, którzy przypomną sobie własne dzieciństwo.

Zatem, Drogie Dzieci, zabierajcie Rodziców i jutro spotykamy się o godzinie 10 w ogrodzie Willi Caro. Obecność obowiązkowa! A na zachętę dodamy, że w konkursach będą oczywiście nagrody!

Be the first to comment on "2 czerwca w Muzeum rządzą dzieci!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*