24gliwice.pl podsumował kampanię

Trzeba się zgodzić z większością opinii wyrażonych przez redakcję portalu. Ze swej strony mogę tylko poinformować, że zrobiłem wszystko, co było możliwe, aby wykorzystać okres przed wyborami. Część działań determinowały możliwości finansowe, część zależała od osobistej aktywności uczestników kampanii.

Nie zaśmiecaliśmy miasta, nasze argumenty zawarliśmy w biuletynie i w estetycznych materiałach wyborczych, bez zalepiania murów, bram i szyb, co mam nadzieję docenią gliwiczanie.

Sam kładłem nacisk na merytoryczny przekaz. Nasz program trafił do gliwiczan w tysiącach egzemplarzy. Niestety, nie wszyscy kandydaci widzą potrzebę merytorycznej dyskusji. Uznaję to za przejaw lekceważenia wyborców, ale również zwykłego strachu przed konfrontacją na argumenty, która może obnażyć merytoryczną słabość.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do naszych działań. To właśnie gliwiczanie utwierdzili mnie w przekonaniu, że niezależnie od wyniku wyborów, wszystko dopiero się zaczyna. Będziemy razem przez kolejne lata, niezależnie od tego, jaka będzie moja pozycja startowa 17 listopada. 🙂
Polecam tekst: http://www.24gliwice.pl/wiadomosci/?p=64442

dj

Be the first to comment on "24gliwice.pl podsumował kampanię"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*