27 sierpnia początek kampanii wyborczej!

Donald Tusk podał do wiadomości datę jesiennych wyborów samorządowych. Odbędą się one, zgodnie z przewidywaniami, 16 listopada.

27 sierpnia decyzja ukaże się w Dzienniku Ustaw i będzie to dzień oficjalnego rozpoczęcia kampanii wyborczej.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Premier-Donald-Tusk-wybory-samorzadowe-odbeda-sie-16-listopada,wid,16827439,wiadomosc.html

4 Comments on "27 sierpnia początek kampanii wyborczej!"

 1. Frankiewicz nie moze byc prezydentem z dwoch zasadniczych powodow. 1.po 21 latach jego prezydentury nadal w miescie utrzymywane sa nazwy ulic komunistycznych zbrodniarzy. 2.nazwal nieprzyzwoitymi tych gliwiczan, ktorzy chcieli wziac udzial w referendum. Nieprzyzwoitych eliminuje sie ze spolecznosci, a to sa juz nalecialosci totalitarne.

 2. Pamietajmy haslo tych wyborow: nie glosujemy na tzw. "jedynki"! Nie glosujemy na kandydatow z pierwszego miejscu na liscie wyborczej. Tylko w ten sposob mozemy odsunac od wladzy obecny uklad Gliwicach.

 3. Nie dla automatycznego Autokratyzmu,wiecznie Radnychy,wiecznych Prezesów.

  Nie mam pretensji do Prezydenta ani jego ludzi bo jakieś ….oły z Wiejskiej takie prawo ustanowiły  lecz absurdem jest przebywanie na stanowisku przez tyle lat. To tworzy System zależności niezależnie od osoby ,osób pelniących funkcje publiczne tworzy sie nowa Arystokratyczna Autokracja która nie ma nic wspólnego z demokracją NIc nie tylko w Gliwicach .

  NOWI LUDZIE -NOWA KREW-NOWE MYŚLENIE-BRAK UZALEŻNIENIA!

  Błękitna do przetoczenia i na roboty do Strefy Sukcesu KSSE za 1800zeta brutto

   

   

  usafajs

   

   

 4. jak pan nas wyciągnie z tego syfu kzk gop jestem za panem przykład racibórz w miescie cena biletu 2,60za tę cene terz bilet u kierowc  a u nas a dla nie bedących w raciborzu tam terz są autobusy niskopodłogowe pozdrawiam

   

Leave a comment

Your email address will not be published.


*