6 ArtNoc już pojutrze, ale… jutro też!!! – Podajemy dokładny program imprez

Jeden komentarz

Warsztaty, koncerty, poezja… Malarstwo, rzeźba, literatura… Sztuka, Mili Państwo, Sztuka!!!

6 ArtNoc to ogromna liczba wydarzeń. Dlatego właściwie 14 i 15 czerwca mamy aż dwie artnoce. 🙂 Informujemy o wszystkich imprezach, zaczynając od naszej ulubionej Galerii Secesja. I… do zobaczenia!
Galeria Secesja  

14.06.2013  godz. 18.00 Aleksander Lubina spotkanie autorskie, „Pierwsza ćwiartka” tomik poezji. Premiera – wstęp wolny.
 14.06.2013 godz. 19.00 Koncert: DOS GARZAS duo instrumentalne „KURT WEILL – muzyka filmowa i musicalowa”. Premiera wstęp wolny. Rezerwacja miejsc w Restauracji Secesja bądź telefonicznie 32-332-18-51
 
15.06.2013 godz. od 12.30 do 14.30 – warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych – Pracownia Ceramiki Artystycznej Monkafe – wstęp wolny.
15.06.2013 godz. 20.00 koncert : DOS GARZAS duo instrumentalne „KURT WEILL – muzyka filmowa i musicalowa” – wstęp wolny – ogród Restauracji i Galerii Secesja. Rezerwacja miejsc w Restauracji Secesja bądź telefonicznie 32-332-18-51
Dane instytucji: adres: Galeria Secesja, Gliwice, ul.Górnych Wałów 30, Gliwice, ul.Grodowa 5
=======================================================================================================
Galeria Secesja gościnnie w Restauracji SPICHLERZ – wystawa
 15.06.2013 w godz. 18.00  wstęp wolny  
godz.18.00 wernisaż wystawy malarstwa i rysunku – Barbara Karch „Z potrzeby tworzenia…”. 

Dane instytucji : adres: Galeria Secesja gościnnie w Restauracji SPICHLERZ, Gliwice, ul.Wiejska 16b .Galeria czynna od 15.00 do 18.00 – wstęp wolny.

======================Nagrody ofiarowane poprzez Galerię Secesja na tegoroczny konkurs dla odwiedzających placówki i miejsca 6 Artnocy :

1. Danuta Bula ofiarowała egzemplarz książki „Ptaki tęsknoty”. Strona Autorki : http://www.artdana.pl/. Książka do zakupienia w Galerii Secesja
2. Adriana Pasikowska przekazała swoje unikatowe i cudowne dzieła : 2 torebki, 2 pierścienie, 2 bransoletki. Strona z twórczością Artystki : http://www.decobazaar.com/adriana-pasikowska
3. Premierowy tomik poezji Aleksandra Lubiny „Pierwsza ćwiartka”, autor ofiarował aż 5 egzemplarzy.  Zakup książki możliwy poprzez Galerię Secesja. Wieczór autorski Aleksandra Lubiny wraz z promocją książki jest w programie tegorocznej Artnocy – 14 czerwca 2013, piątek godz.18.00 – wstęp wolny.
4. Michał Wroński przekazał 2 rzeźby z drewna. Strona Artysty : http://www.michalwronski45.blogspot.com/
5. Andrzej Jarczewski przekazał 1 egzemplarz swej najnowszej książki pt.„Selma”. „Selma” jedną z 41 książek w konkursie o Literacką Nagrodę Europy Środkowej Angelus 2013 http://angelus.com.pl/2013/03/41-ksiazek-w-konkursie-o-literacka-nagrode-europy-srodkowej-angelus-2013/. Strona „Selmy” : https://www.facebook.com/pages/Selma-Selma/200403236753554 Książkę można zakupić w Galerii Secesja.
6. Mam-design.pl ofiarował swój sztandarowy produkt, unikatową i niesamowitą torbę banerową. Strona : http://www.mam-design.pl/
7. Marta Sonsalla – 1/2 duo DOS GARZAS przekazała swoje autorskie 2 płyty z muzyką z Kurt`em Weill`em. Strona Artystki :http://martasonsalla.com/ Koncert DOS GARZAS jest w programie tegorocznej Artnocy – 14 czerwca 2013, w piątek o godz.19.00 oraz 15 czerwca 2013, w sobotę o godz.20.00 – wstęp wolny. Podczas obu Artnocowych koncertów płytę będzie można zakupić w promocyjnych cenach! 6 Artnoc – jedyna taka okazja!
8. Pracownia Ceramiki Artystycznej M ONKAFE ufundowała swe dzieła, 2 pary autorskich, unikatowych, ceramicznych kolczyków.
W programie tegorocznej Artnocy są warsztaty dla dużych i małych, w ogrodzie Galerii Secesja w sobotnie przedpołudnie, 15 czerwca 2013 w godz. 12.30-14.30 stworzymy swe ceramiczne unikaty.
9. Duet DOS GARZAS przekazał 4 wejściówki na koncert który odbędzie się 19 czerwca 2013 w gliwickim MDK-U w muzycznej Kotłowni projekt pt.” PIEC-ARToFFoN-ORKIESTRA”.
10. Grafika artystyczna ofiarowana przez gliwickiego Artystę RYSZARDA DASIEWICZA. Nagroda tym wartościowsza, bo przedstawia kota artnocowego, technika linoryt, a dzieło specjalnie stworzone na ArtNoc. Zainteresowanych zakupem dzieł Ryszarda Dasiewicza prosimy o kontakt poprzez Galerię Secesja. Sylwetkę Artysty możemy zobaczyć na min. stronie : http://www.mdk.gliwice.pl/oldmdk/dasiewicz.php
Strona gliwickiej tegorocznej Artnocy:
Strona konkursu artnocowego dla odwiedzających :
Strona/album z nagrodami przekazanymi przez Twórców i Artystów związanych z Galerią Secesja:
Strona Galerii Secesja:
artnoc
======================Program tegorocznej ArtNocy „w pigułce”: ==================================

Płyta Gliwickiego Rynku 18:00 Koncert promujący 6 edycję ArtNocy,

ZESPÓŁ YELLOWILIPS support: Whatever

====================Galeria ART-STUDIO Kaczyniec 26

10:00 do 23:00 wystawa fotografii Ewy Rosiek-Buszko „W KADRZE”

20:00 do 23:00 prezentacja obiektów świecących artystki

===================Galeria SMS – Salon Młodej Sztuki Kaczyniec obok nr-u 17

14:00 do 22:00 wystawa miniatury tkackiej Ewy Rosiek-Buszko: „W KADRZE”

14:00 do 15:30, 15:30 do 17:00, 19:30 do 21:00 warsztaty plastyczne „Wokół tkaniny – techniki różne”

====================Sklepik z marzeniami ul. Górnych Wałów 13

15:00 do 19:00 wystawa fotografii „Tak to widzę” Artur Dzienia

====================Czytelnia sztuki ul. Dolnych Wałów 8a

12:00 do 21:00 wystawa fotografii „Wilhelm von Blandowski, 1822-1878. Niespokojne odbicie”

==========================Studio tatuażu artystycznego NEVERLAND ul. Barlickiego 1 (II piętro)

17:00 do 22:00 tatuowanie (przygotowanie stanowiska i wzoru, zabieg, wykonanie opatrunku i opis pielęgnacji),wystawa obrazów Agaty Kolarczyk, prezentacja zdjęć i projektów tatuaży

==============================Galeria Brama ul. Krótka 1-3

19:00 do 21:00 „TAJLAOKA” – finisaż wystawy poplenerowej. „Tajlaoka”, to twórczy efekt podróży grupy artystów reprezentujących różne dyscypliny do duchowych miejsc Tajlandii, Laosu i Kambodży

=========================Muzeum Tatuażu ul. Krupnicza 16

12:00 do 17:00 pokaz ręcznego tatuowania metodą birmańską

12:00 do 22:00 darmowe zwiedzanie Muzeum Tatuażu

===========================Młodzieżowy Dom Kultury MDK ul. Barlickiego 3

11:00 do 14:00 warsztaty Scrapbookingu (zapisy: mila_tajga@o2.pl)

miejsce: MDK, ul. Barlickiego 3, sala 29

11:00 wystawa Grupy Fotograficznej „Aczkolwiek”

miejsce: Victoria- Cafe, u. Zwycięstwa 36

15:15 do 22:50 „Face tu Face” czyli AKT SZTUKI – performance miejsce: Przestrzeń miejska (ul. Barlickiego, skwer z Faunami, Rynek, Muzeum w Gliwicach, Zamek Piastowski, gliwickie galerie)

17:00 wernisaż wystawy pt. „Portret gliwiczan” Grupy Fotograficznej „Aczkolwiek” z MDK, pod kierunkiem Sebastiana Michałuszkamiejsce: C. H. Forum, ul. Lipowa 1, I piętro,

17:00 wernisaż „Spotkania” – Biennale grafiki – Pracownie graficzne: „Mansarda” (Aleksander Smoliński) oraz „pod Preclem” (Sebastian Michałuszek)miejsce: MDK, ul. Barlickiego 3

17:00 do 22:00 otwarte warsztaty graficzne

miejsce: MDK Gliwice, ul. Barlickiego 3, pracownia Na Strychu

23:00 do 24:00 widowisko: Roland Topor, „Dzidziuś Pana Laurenta” Teatr Magazyn oraz Paweł Piec (saksofon)miejsce: MDK Gliwice, ul. Barlickiego 3, teatr Stara Kotłownia (wejściówki do odebrania w sekretariacie MDK ul. Barlickiego 3)

======================”IMIS”- Dziewiarstwo artystyczne Ilona Misiak ul. Dworcowa 45

14:00 do 20:00 rozpoczęcie szydełkowania wspólnego dzieła, na które przeznaczone jest około 50 kg włóczki.

Warsztaty:

14:00 do 16:00 Jak odczytywać schematy wzorów w czasopismach branżowych

16:00 do 18:00 Jak skracać, przerabiać i zszywać dzianiny

18:00 do 20:00 Jak naprawiać uszkodzone dzianiny w sposób profesjonalny

============================Galeria Secesja ul. Górnych Wałów 30 ul. Grodowa 5

14.06.2013

18:00 Aleksander Lubina – spotkanie autorskie, „Pierwsza ćwiartka” tomik poezji – PREMIERA

19.00 koncert DOS GARZAS duo instrumentalne „KURT WEILL – muzyka filmowa i musicalowa” – PREMIERA

15.06.2013

12:30 do 14:30 warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych – Pracownia Ceramiki Artystycznej Monkafe

20:00 koncert DOS GARZAS duo instrumentalne „KURT WEILL – muzyka filmowa i musicalowa”

===================Galeria Secesja gościnnie w Restauracji SPICHLERZ ul. Wiejska 16b

18:00 wernisaż wystawy malarstwa i rysunku – Barbara Karch „Z potrzeby tworzenia…”

===================Pracownia Haftu i Rękodzieła BAUBISA ul. Grodowa 1 A

Prezentacja haftowanych prac. Rozmowy na każdy „haftowany” temat …

Prezentacja ceramicznych aniołów, figur i mis, które wykonuje Anna Krzemień

Prezentacja stroju średniowiecznego ręcznie uszytego w całości wraz z muzyką i elementami haftu z epoki

===================Stowarzyszenie Forum Ceramików Pracownia Rzeźby I Ceramiki oraz CuG – Galeria Garażowa ul. Ziemowita 1

11:00 otwarcie pracowni – zwiedzanie

12:00 ARTETERAPIA – Sztuka leczy –filmy, prezentacja oferty

14:00 do 18:00 warsztaty – techniki formowania ceramiki

18:00 SZAŁFENSTER – wernisaż wystawy

14:00 PAJĘCZYNA NA KULTURĘ – plenerowe „szałfensterzenie” z filowaniem w środowisku art-friendly, z nutą z decków live, z zaleganiem, z tanem, grillem i z co-kto-chce-robieniem

=========================Pracownia Działań Artystycznych i Projektowych ul. K. Miarki 11, wejście od ul. Malinowskiego

15:00 do 20:00 prezentacja prac uczestników kursów, zajęć i warsztatów prowadzonych w Pracowni

15:30 do 17:00 miniwykład i warsztaty projektowe dla dzieci (6 – 12 lat): „Miroludki – projektowanie postaci”

17:30 do 19:00 miniwykład i warsztaty typograficzne dla młodzieży (od 13 lat) i dorosłych. Obowiązują zapisy

===================Galeria i pracownia artystyczna „M-art Hobby” ul. Klonowa 13, Rudziniec

„M-art Hobby” w Restauracji Spichlerz, ul. Wiejska 16B, 2-piętro

12:00 do 14:00, 14:00 do 16:00 – warsztaty ceramiczne (obowiązują zapisy: tel. 607 238 249)

============================Związek Polskich Artystów Plastyków ZPAP ul. Studzienna 6

10:00 do 21:00 wystawa poplenerowa VI Międzynarodowego Pleneru Malarskiego „Moje Miasto”

12:00 do 16:00 pracownie otwarte

Marii Bereźnickiej- Przyłęckiej, malarstwo- rezerwacja (tel. 601 464 784)

Mirosława Wszołka, konserwacja – rezerwacja (tel. 604 463 949)

Heleny i Józefa Szubów, batik – rezerwacja (tel. 608 368 624)

16:00 do 19:00 „Mozaiki z papieru” – wystawa i warsztaty Barbara Pfutzner i uczniowie z ZSG, ul. Ziemowita

19:00 do 20:00 portrecista Mirosław Goliszewski wykonuje portrety uczestników Artnocy

20:00 do 21:00 wieczór poezji Jana Strządały „Słoneczna noc”

==========================Galeria „Perspektywa” Gliwicka Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości ul. Bojkowska 37

Warsztaty dla twórców małych i dużych

17.00 – 18.00 – „Fotografuję architekturę” warsztat fotograficzny – prowadzi Arkadiusz Ławrywianiec,

17.00 – 18.00 – „Jestem designerem” warsztat rysunku i szkicu markerami prowadzi Konrad Bobrzecki

17.00 – 18.00 – „Robię zabawkę” kreatywny warsztat ekodesignu dla dzieci z opiekunami – prowadzą studenci kierunków Wzornictwo i Pedagogika GWSP

Wykłady dla nauczycieli, przedsiębiorców oraz wszystkich pasjonatów sztuki i Śląska, udział w wykładach zostanie potwierdzony zaświadczeniami

18.00 – 19.00 – „Historia designu na Śląsku” wykład dla nauczycieli oraz pasjonatów sztuki i Śląska – prowadzi mgr Czesław Fiołek,

18.00 – 19.00 – „Jak zarobić na designie? Klaster przemysłów kreatywnych” wykład dla przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych tematem wzornictwa, prowadzi Łukasz Kasprzyk,

Wystawy :9.00 – 21.00 – wystawa prac dyplomowych studentów kierunku Wzornictwo Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości – Centrum Handlowe Europa Centralna, piętro restauracyjne

9.00-19.00 – wystawa prac dyplomowych studentów kierunku Wzornictwo Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, Galeria „Perspektywa” GWSP, p. I

9.00-19.00 – wystawa od „KWK Gliwice do Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości”,Galeria „Perspektywa” GWSP, antresola, p. II

Zapisy:Na warsztaty i wykłady obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe na adres: promocja@gwsp.gliwice.pl Podajemy: imię, nazwisko oraz wybrany warsztat lub wykład. Zapisując na warsztaty dla dzieci podajemy także wiek dziecka, nie podajemy jednak danych opiekuna dziecka. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku do godz. 16.00. Liczba miejsc jest ograniczona o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje pod telefonem 505 300 535.

============================Kino Amok ul. Dolnych Wałów 3

18:00 Manet – portretując życie – relacja z tegorocznej wystawy w Royal Academy of Arts w Londynie (duża sala) (wydarzenie biletowane)

20:15 Norman Leto – SAILOR (mała sala) (wydarzenie biletowane)

======================Galeria Sztuki Współczesnej ESTA ul. Raciborska 8

15:00 do 22:00 wystawa “Made in Austria”

============================Klub i Restauracja 4 ART Ul. Józefa Wieczorka 22

19:00 do 24:00 wystawa „Dialog pokoleniowy między tradycją a technologią” Anna Śmieszek, Andrzej B. Górski i studenci GWSP Kierunku Wzornictwo)

20:00 do 21:30 spotkanie autorskie z Anną Śmieszek

===============================Pracownia Nadwape ul. Białej Bramy 10

16:00 do 18:00 warsztaty dla dzieci „Artstwory”, czyli jak za pomocą prostych środków wyczarować stwora obdarzonego własną osobowością

===============================Stacja Artystyczna RYNEK Rynek 4-5

10:00 do 13:00 warsztaty projektowania grafiki dla dzieci; prowadzący: Marcin Frontczak

17:00 wernisaż wystawy „simply world”. Fotografie członków Towarzystwa Fotograficznego Kirkcaldy (Szkocja), kurator projektu: Katarzyna Jajszczok

19:30 do 21:00 „Wieczór z czarną płytą”

21:00 nocne Jam Session – maraton muzyczny, prowadzący: Grzegorz „Czesiu” Gromada

=============================Centrum Organizacji Kulturalnych GCOP ul. Studzienna 6

W Centrum Organizacji Kulturalnych GCOP przy ul. Studziennej 6 w ramach Artnocy zaprezentują się następujące organizacje:

– Stowarzyszenie Światła Rampy:15:00 do 17:00 warsztaty haftu krzyżykowego 15:00 do 17:00 warsztaty wyrobu biżuterii (prosimy o przyniesienie na warsztaty własnych materiałów, obowiązują zapisy 889 334 903)

– Związek Polskich Artystów Plastyków:10:00 do 21:00 wystawa poplenerowa VI Miedzynarodowego Pleneru Malarskiego „Moje Miasto”12:00 do 16:00 pracownie otwarte:

Marii Bereźnickiej-Przyłęckiej, malarstwo – rezerwacja (tel. 601 464 784)

Mirosława Wszołka, konserwacja – rezerwacja (tel. 604 463 949)

Heleny i Józefa Szubów, batik – rezerwacja (tel. 608 368 624)

16:00 do 19:00 „Mozaiki z papieru” – wystawa i warsztaty – Barbara Pfutzner i uczniowie z ZSG, ul. Ziemowita

19:00 do 20:00 portrecista Mirosław Goliszewski wykonuje portrety uczestników Artnocy

20:00 do 21:00 wieczór poezji Jana Strządały „Słoneczna noc”

– Centrum Inicjatyw Społecznych: 19:00 warsztaty Recycling – desing

==========================Centrum Inicjatyw Społecznych ul. Studzienna 6

19:00 warsztaty Recycling – desing – jak zrobić piękne przedmioty użytkowe z gazet (wikliniarstwo gazetowe) i innej makulatury, biżuterię ze złomu elektronicznego i innych „rzeczydowyrzucenia”

=========================Stowarzyszenie „Światła Rampy” – COK „Perełka”, ul. Studzienna 6

15:00 do 17:00 warsztaty haftu krzyżykowego

15:00 do 17:00 warsztaty wyrobu biżuterii (prosimy o przyniesienie na warsztaty własnych materiałów, obowiązują zapisy 889 334 903)

– Stacji Artystycznej RYNEK, Rynek 4-5

19:30 do 21:00 „Wieczór z czarną płytą”

=========================Pracownia Malarstwa na Jedwabiu Agata Okrzesik ul. Grodowa 1A

16:00 pokaz malowania na jedwabiu

17:00, 18:00, 19:00 warsztaty malowania na jedwabiu

=========================Galeria X Wydział Architektury Politechniki Śląskiej ul. ks. M. Strzody 10

„ART. & DESIGN FESTIVAL” – wystawa prezentuje najlepsze prace studentów Wydziału Architektury kierunku Architektura Wnętrz z zakresu rysunku, malarstwa, rzeźby, grafiki, plakatu, projektowania, designu i multimediów

=========================Galeria Melina ul. Częstochowska 16

15:00 do 23:00 wystawa prac z Pracowni Pana szczE

20:00 do 21:00 warsztaty decoupage (zapisy: galeriamelina@gmail.com)

21:00 do 22:00 warsztaty malarstwa (zapisy: galeriamelina@gmail.com)

22:00 do 23:00 warsztaty rysunku (zapisy: galeriamelina@gmail.com)

Plac Piłsudskiego

13:00 do … „Architektura sztuką przestrzeni miejskiej” – akcja fotograficzna, prow: Izabela Paskuda

15:00 do 17:00 „Zaprojektuj swoją przestrzeń” – warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, prow: Galeria Melina i projektanci z Pogotowia Architektonicznego

===============================FrogCeramikaStudio ul. Makuszyńskiego 10, Gliwice – Łabędy

12:00 do 15:00, 17:00 do 20:00 warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych na świeżym powietrzu. Zapoznanie z technikami modelowania w glinie, wyciskania kształtów przy użyciu form gipsowych, dekorowania i szkliwienia

==============================Galeria D16 ul. Dubois 16 przy sklepie z winami Château Pierre

DRESS UP BOTTLE – drugie życie butelki

16:00 warsztaty – Jak ciąć szkło

========================Galeria Okiennica ul. Basztowa 2

15:30 wernisaż wystawy fotografii uczestników konkursu fotograficznego „Ziemia Gliwicka w obiektywie jej mieszkańców”

17:30 wystawa prac fotografików związanych ze studiem – druga część galerii w pomieszczeniu studia fotograficznego (wejście od ulicy Białej Bramy)

================Program warsztatów w których uczestniczyć może każdy zainteresowany – wstęp wolny!==========
Bezpłatne warsztaty, w których można wziąć udział podczas 6 ArtNocy – część wymaga zapisów i z tego co nam wiadomo zostało już niewiele miejsc!Galeria SMS – Salon Młodej Sztuki
14:00 do 15:30, 15:30 do 17:00, 19:30 do 21:00 warsztaty plastyczne „Wokół tkaniny – techniki różne”Młodzieżowy Dom Kultury MDK
11:00 do 14:00 warsztaty Scrapbookingu (zapisy: mila_tajga@o2.pl)”IMIS”- Dziewiarstwo artystyczne Ilona Misiak
14:00 do 16:00 Jak odczytywać schematy wzorów w czasopismach branżowych
16:00 do 18:00 Jak skracać, przerabiać i zszywać dzianiny
18:00 do 20:00 Jak naprawiać uszkodzone dzianiny w sposób profesjonalnyGaleria Melina
– na Placu Piłsudskiego: 15:00 do 17:00 „Zaprojektuj swoją przestrzeń” – warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży. prowadzą: Galeria Melina i projektanci z Pogotowia Architektonicznego
– w Melinie (częstochowska):
20:00 do 21:00 warsztaty decoupage (zapisy: galeriamelina@gmail.com)
21:00 do 22:00 warsztaty malarstwa (zapisy: galeriamelina@gmail.com)
22:00 do 23:00 warsztaty rysunku (zapisy: galeriamelina@gmail.com)Galeria Secesja
12:30 do 14:30 warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych – Pracownia Ceramiki Artystycznej Monkafe

Stowarzyszenie Forum Ceramików
14:00 do 18:00 warsztaty – techniki formowania ceramiki

Pracownia Działań Artystycznych i Projektowych
15:30 do 17:00 miniwykład i warsztaty projektowe dla dzieci (6 – 12 lat): „Miroludki – projektowanie postaci”
17:30 do 19:00 miniwykład i warsztaty typograficzne dla młodzieży (od 13 lat) i dorosłych. Obowiązują zapisy

Galeria i pracownia artystyczna „M-art Hobby”
12:00 do 14:00, 14:00 do 16:00 – warsztaty ceramiczne (obowiązują zapisy: tel. 607 238 249)

Galeria „Perspektywa” Gliwicka Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości
17:00 – 17:45 warsztat fotograficzny
17:00 – 17:45 warsztat szkicu
17:00 – 17:45 warsztat ekodesignu

Pracownia Nadwape
16:00 do 18:00 warsztaty dla dzieci „Artstwory”, czyli jak za pomocą prostych środków wyczarować stwora obdarzonego własną osobowością

Stacja Artystyczna RYNEK
10:00 do 13:00 warsztaty projektowania grafiki dla dzieci; prowadzący: Marcin Frontczak

Centrum Organizacji Kulturalnych GCOP
– Stowarzyszenie Światła Rampy:15:00 do 17:00 warsztaty haftu krzyżykowego 15:00 do 17:00 warsztaty wyrobu biżuterii (prosimy o przyniesienie na warsztaty własnych materiałów, obowiązują zapisy 889 334 903)

– Centrum Inicjatyw Społecznych: 19:00 warsztaty Recycling – desing, jak zrobić piękne przedmioty użytkowe z gazet (wikliniarstwo gazetowe) i innej makulatury, biżuterię ze złomu elektronicznego i innych „rzeczydowyrzucenia”

Pracownia Malarstwa na Jedwabiu Agata Okrzesik
17:00, 18:00, 19:00 warsztaty malowania na jedwabiu

FrogCeramikaStudio
12:00 do 15:00, 17:00 do 20:00 warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych na świeżym powietrzu. Zapoznanie z technikami modelowania w glinie, wyciskania kształtów przy użyciu form gipsowych, dekorowania i szkliwienia

Galeria D16
16:00 warsztaty – Jak ciąć szkło

1 Comment on "6 ArtNoc już pojutrze, ale… jutro też!!! – Podajemy dokładny program imprez"

  1. GOGOL PRZEJAZDEM | 13 czerwca 2013 at 4:05 pm | Odpowiedz

    „…14.06.2013 godz. 18.00 Aleksander Lubina spotkanie autorskie, „Pierwsza ćwiartka” tomik poezji. Premiera – wstęp wolny…”
    To mi gra.
    Już po tytule wiem ,że będzie fajnie.
    W końcu : „nie samym chlebem…”
    To wszystko gratis ?.
    I jak tu nie kochać tego miasta !
    ***********************************
    http://www.emotka.pl/emotikony/klasyczne/0529.gif
    NIC JUŻ NIE BĘDZIE TAKIE JAK BYŁO…

Leave a comment

Your email address will not be published.


*