Bez Was to się nie uda! – apel do naszych wyborców

Kampanię wyborczą będziemy finansować w sposób transparentny. Jedynym źródłem jej finansowania będą wpłaty własne naszych wyborców. Wszyscy zadecydujemy o kształcie i formach tej kampanii. Sympatyków i wszystkich zwolenników otwartego, uczciwie funkcjonującego miasta, zapraszam do współpracy. Tych, którzy zechcą wesprzeć nasze działania, proszę o wsparcie. Do Przyjaciół można się zwracać z podniesioną głową…

Apel

9 Comments on "Bez Was to się nie uda! – apel do naszych wyborców"

 1. Skoro nie bedzie plakatow ani ulotek, to moze kandydat pojawi sie we snie wyborcy?

  • Będzie co być pwinno. Z metod proponowanych przez „Akta X” raczej korzystać nie będziemy. Foldery, bilbordy, biuletyn wyborczy i kontakt osobisty kilkudziesięcu kandydatów. Ile ulotek komentator przeczytal przed wyrzuceniem do kosza? Pytanie retoryczne, rzecz jana… 😉

  • W moich snach o lepszych Gliwicach już nie raz się pojawiał Prezydent DARIUSZ JEZIESKI. 

 2. Jak twierdził Mucjan, wspierający Wespazjana w zmaganiach z Winicjuszem, "pieniądz jest ścięgnem każdego przedsięwzięcia". Otóz w tych wątłych i słabiuteńkich "ścięgnach" właśnie widać mizerię każdego, kto próbuje strącić z tronu Frankiewicza. Zbiórka prowadzona przez jego KWW będzie przebiegała inaczej, bez rozgłosu, bez proszenia się nawet, bo może przebierać wsród chętnych donatorów i jak zwykle okaże się nadzwyczaj hojna.

  • Podziękować można tylko naszym rozwiązaniom ustrojowym i wyborczej ordynacji 🙂 Wierzymy w naszych darczyńców, którzy wesprą nas tak, jak mogą. Pieniądz, owszem, pomaga, ale nie rozstrzyga. Inaczej świat by się nie zmieniał. Niewiara w tę prostą prawdę, byłaby wystarczającym powodem, abym nie decydował się na żadne działanie.

   • No cóż, każdy może wierzyć w co chce. Nie widzę tych waszych darczyńców nigdzie. Ci co dają kasę na kampanię wyborczą chcą ją po wyborach i to z nawiązką odzyskać. Mimo, a może dlatego, że są bogaci, to stawiają na pewniaków (czytaj: Frankiewicz, inni kandydaci partyjni), czyli na tych, którzy mają gwarancje wejścia przynajmniej do rady miasta w liczbie mandatów dającej realne wpływy na władze. KWW tych kandydatów wie ile kasy potrzebują, żeby osiągnąć swe cele. To są spore portfele. Frankiewicz pewnie na swoją kampanię wyda więcej niż pozostali konkurenci łącznie, bo właśnie ich wszystkich ma pozaklejać na płotach swoimi plakatami. Kampanię niezależnego kandydata (nie ważne czy staruje na prezydenta, czy radnego) musi sfinansować głównie on sam. Można tylko rzec – C'est la vie :\

    • Ssaczo myśliciel !. Nic niechcę odzyskać bo niby co straciłem? Dopiero tracić zaczniemy przez Gniota Podium i bzdety w pokroju CKiS.  Jedyne co chcę to wolnych Gliwic od wiecznie Radnych i tego samego Prezydenta. Zgadzam się  że finasowo Ssaczoholicy stoją milion razy lepiej niż KWW Jezierskiego. Tylko że jak  ktoś umiera na raka to ma się poddać czy walczy? Pieniądze są istotne i może najważniejsze w kampani. Siła jednak to ludzie i Ssacze niech się pocałują . Gdyby ludzie poszli na wybory lub te byłyby przymusowe(społeczeństwo obywatelskie) ich by nie było.

     Na wybory idzie ok 40 % a reszta ma to w d..i dlatego Ssacze czują się pewni. W ten jeden dzień jednak dominuje Ssaczy lęk bo może jednak trza będzie iść do konkretnej roboty za 1800 zeta?

     To nie jest demokracja tylko już prawnie doskonała autokracja..

     Demokracja to jest w KRLD..

      

     usafajs

 3. Właśnie przelałem(am) mała kwotę na KWW GLIWICZANIE. Jeśli chcecie zmian to możecie zrobić to samo co ja przed chwilą.

 4. Frankiewicz ma kase wezmie gmine czyli nasze na swje bilbordy i ulotki nie musi wydawac swoch.NIE mamy duzo ale przelejemy na P.Dariusz oby sie udalo frekwencja tez wazna wiec 16 listopada wszyscy kto moze na wybory.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*