Co dalej z torowiskami? – odpowiedź na pytanie radnego Kowalskiego

Screenshot_2015-01-13-12-42-27-1

5 Comments on "Co dalej z torowiskami? – odpowiedź na pytanie radnego Kowalskiego"

  1. Umówili się ,że On napisze do Nich a Oni mu tak własnie odpiszą. I już jedna sprawa spadła Mu z preliminarza. No ale przecież powalczył ! Brawo.

  2. oni się nie zastanawiali jeszcze co w tamtym miejscu będzie… tzn że mają czas ?? na co czas ? ten syf, zameczek leśny itp tam mogą stać sobie i nic z tym nikt nie zrobi…

  3. Jeżli jest możliwość przywrócenia tramwajów do centrum, szczególnie jak jest już wydzielone torowisko, to nie należy tory likwidować.   Mało kiedy zgadzam się z ZDM, ale teraz Ich popieram. 

    Warto ponownie zacytować:                                                                                                                                        "Pochopne wyposażenie ul. Chorzowskiej w dodatkowe elementy,  jak ścieżka rowerowa, czy zatoki postojowe kosztem likwidacji torowiska, definitywnie zamknęłoby możliwość przywrócenia ruchu tramwajowego od zajezdni w stronę centrum Gliwic, po wydzielonych torowiskach lub skorzystania dalej z terenów kolejowych".

     

  4. Mnie przestał "chwilowo" interesować los zdegradowanych torów tramwajowych w Gliwicach, postępów w budowie DTŚ, czy hali Po-gliwickiego. Od miesięcy słucham i czytam o Ukrainie i opuszczonych Polakach, którzy od miesięcy w terrorze i pod bombami czekają na zainteresowanie prawdziwych patryjotów, i Polski która się o nich upomni, i o ucieczce do niej. Skoro starych radnych, że o prezydencie nie wspomnę, na to nie stać, to może nowy radny patryjota wystąpiłby o przyjęcie choć jednego uchodźcy z Ukrainy na gliwicką ziemię i zapewnienie mu godziwego startu w nowych warunkach? Może udałoby się młodemu radnemu stworzyć taką koalicję razem z uczestnikami niedawnego radosnego pochodu? Zawszeć to lepiej przyjąć uchodźców "krwi", niż jakichś "kebabów", co nie? 

  5. Czyli albo sztucznie grają zastawiając się możliwością przywrócenia ruchu tramwajowego, aby uciszyć sprawę zagospodarowania albo rzeczywiście jest to brane pod uwagę.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*