Czemu nas tam nie ma? – Gliwice kiepsko w rankingu

Nasi włodarze regularnie wskazują Gliwice jako raj dla inwestorów. Może coś w tym jest, ale w takim razie dlaczego obsługa tego raju nie stoi na wyższym poziomie? Bo z przeprowadzonych przez studentów badań wynika, że w Gliwicach nie mamy czym się chwalić…

Oświęcim, Toruń, Krosno… Katowice, w pierwszej dziesiątce. Wyróżnione są także inne śląskie gminy. Gliwic nie ma… Uzyskały 20 punktów na 45 możliwych, uzyskując np. 0 punktów w kryterium "ocena maili w języku angielskim". Wnioski? Pozostawiam Czytelnikom.

Dodatkowe informacje:

http://www.portalsamorzadowy.pl/komunikacja-spoleczna/gmina-na-5-badanie-najlepsza-obsluga-inwestorow-przez-gminy,68080.html

5 Comments on "Czemu nas tam nie ma? – Gliwice kiepsko w rankingu"

  1. A kto te emaile w języku angielskim miałby niby pisać?. Ilu prezesów, dyrektorów Spółek włada tym językiem ? Aby było ciekawiej, spróbujmy aplikować na podrzędne stanowisko robotnicze. Wymieniony język to obowiązkowy wymóg. Śmieszne, ale prawdziwe.

  2. Niestety, takich dokonujemy wyborów na rządzących. Mnie kiedyś obcokrajowiec zapytał, dlaczego w Polsce nie ma mądrych ludzi przy władzy?. Wystarczy sięgnąć do prasy naszych sąsiadów jakie popacia mają i co o swoich politykach piszą gazety.Jakie ogromne mają poparcie w narodzie?. Tylko, że dla Tych polityków rządzenie to misja dla narodu a nie prywata, tak jak to ma miejsce w tym kraju.

  3. To tego czlowieka popiera Frankiewicz:

    http://naszeblogi.pl/53037-szogun-ronin-czy-czlowiek-chory

    Ciagnie swoj do swego. Chyba Frankiewicz si enie obraza, ze porownuje sie go do Komorowskiego? Co?

  4. Podobne wyborców gusta, jak widać. Nie wiem, kto to tak wybiera. I tutaj i tam.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*