Czy Rada Miejska będzie uczynna?

Dobre uczynki to podstawa! Bez dobrych uczynków innych ludzi nasze życie byłoby niemożliwe. Dlatego z całą powagą wspieramy akcję propagowaną na oficjalnej stronie internetowej miasta:
maj
Ale idziemy dalej. Na dobry uczynek ze strony Zygmunta Frankiewicza liczyć nie możemy – nie zrezygnuje z funkcji. A może Rada Miejska? Ileż by dali gliwiczanie aby Rada Miejska w Gliwicach przyłączyła się do Dnia Dobrych Uczynków! Najlepszym sposobem byłby uczynek następujący:
niech Rada będzie uprzejma uroczyście wypluć wodę, której nabrała jakiś czas temu w usta, w związku z licznymi naruszeniami prawa ze strony Zygmunta Frankiewicza i jego ekipy.
Z góry dziękujemy!

dj

6 Comments on "Czy Rada Miejska będzie uczynna?"

  1. Ta rada miejska, ktora nagminnie lamie prawo, jej przewodniczacy nie odpowiada na petycje i wnioski i popiera taki proceder uprawiany przez prezydenta, powinna zostac natychmiast rozwiazana przez premiera i sejm.

  2. Boże ależ to oligarcha stara się przypodobać mieszkańcom ale jedno mógłby zrobić ustąpić raz na zawsze razem z swoją kliką ale przecież tego nie zrobi broń boże.

  3. Pisz pan, panie B., wniosek do Sejmu i premiera, może się przychylą. O ile panu odpowiedzą 🙂

  4. Proponuje zalozyc stowarzyszenie „Zlodziejom Stop w Gliwicach”. Gliwiczanie musza wreszcie oprzytomniec, ze sa w bezczelny sposob okradani.

  5. W Gliwicach jest to samo co opisane nizej, np. sprawa budowy Podium:
    http://vod.pl/po-prostu,127742,w.html
    Roznica tylko taka, ze w Gliwicach Frankiewicz jest prezydentem juz 20 lat! I kto go ruszy?

  6. Widziałem to ale tam akurat mamy do czynienia z walką pomiędzy dwoma frakcjami w PO a PO gliwickie pomimo, że oligarcha wyrzuca ich przedstawicieli z rady miejskiej chroni go jak jakiś święty sakrament ale czego się spodziewać po partii Pachołki Oligarchy w końcu powiązani z PO są w spółkach miejskich, nawet wątpię, żeby ten cały Sekielski z TUSK VISION NETWORK pojawił się tutaj chyba, żeby zrobić laurkę na cześć oligarchy.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*