Dariusz Baraniewicz – KWW Dariusza Jezierskiego „Gliwiczanie” – nr 7 w Okręgu nr 2

Jestem gliwiczaninem od urodzenia i już 30 lat obserwuję jak to miasto się zmienia. Ukończyłem Zespół Szkół Łączności w czasie największej metamorfozy tej placówki, tj. kiedy ze „szkieletora” powstał „Delfin” a następnie Politechnikę Śląską gdzie uzyskałem tytuł magistra inżyniera. Ukończyłem kierunek Edukacja Techniczno-Informatyczna na indywidualnej specjalizacji „modelowanie inżynierskie” i głównej „mechanika ogólna” , jednocześnie realizując Automatykę i Robotykę której nie ukończyłem.

Będąc „młodym demokratą” czynnie działałem w akcji przeciwko wycofaniu biletów ATP, jako euroentuzjasta współorganizowałem konkursy wiedzy z zakresu Unii Europejskiej.

Okres studiów to nie tylko projekty, nauka i sesje ale również wiele działań studenckich. Współpracowałem w organizacji IGRÓW 2006, 2007, 2008, uczestniczyłem w szkoleniach i wielu kursach, zrealizowałem (zapoczątkowałem) wirtualne laboratorium na wydziale Mechanicznym Technologicznym.

Ukończyłem szkołę milionerów i innowacji z projektem skanera 3D i wirtualnej przestrzeni, dzięki czemu wygrałem konkurs „Mój pomysł na biznes” wraz z grupą ludzi z projektu „Wirtualna Szafa” , który otrzymał wsparcie Technoparku, wydziału MT, AIP.

Uczestniczę w życiu artystycznym i kulturalnym Gliwic np. poprzez pomoc przy kilku edycjach festiwalu filmowego organizowanego przez GKF „WROTA”, jako aktor w filmach offowych, a jakiś czas temu w projekcie „Szperacze”, który ma na celu promocję naszego regionu.

Doświadczenia zawodowego nabierałem jako: projektant, konstruktor, grafik 2D/3D, informatyk, programista, freelancer – nie tylko w Gliwicach, ale w wielu miastach Polski czy Europy. To pozwoliło szerzej spojrzeć na nasze miasto i jego potrzeby .

Najbliższa jest mi dzielnica Szobiszowice i okolice, gdyż tu się wychowałem i wiem co jest potrzebne

Zacznijmy od tego:

– czystość i „zieleń” – za mało jest koszy na śmieci poza ścisłym centrum. Pisząc „zieleń” mam na myśli zarastające chodniki, gigantyczne krzewy. Tak pojmowana „zieleń” musi zniknąć.

– ścieżki rowerowe – sam jestem rowerzystą i wiem czego potrzebują ludzie korzystający z tego środka „zdrowej” lokomocji

– place zabaw – dzieciństwo to najpiękniejszy okres każdego człowieka niech będzie on spędzony na bezpiecznej i przyjemnej zabawie

Do zrobienia jest znacznie więcej, ale nie może zabraknąć osób, zajmujących się sprawami drobnymi, ale jakże ważnymi dla mieszkańców.

W najbliższych wyborach poprę Dariusza Jezierskiego, jako kandydata na prezydenta Gliwic. Was, Szanowni Wyborczy, również proszę o rozważenie jego kandydatury, wraz z moją jako przyszłego radnego Rady Miasta. Waszego radnego, naszego miasta…

Dariusz Baraniewicz

Be the first to comment on "Dariusz Baraniewicz – KWW Dariusza Jezierskiego „Gliwiczanie” – nr 7 w Okręgu nr 2"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*