Diariusz Dariusza: Miliony widzów oglądają moją reklamę!

Jak to dobrze słuchać tylko dobrej muzyki! Jak dobrze mieć fanów wśród słuchających dobrej muzyki! Za sprawą 30 Seconds To Mars moją reklamę na samym youtube obejrzało już blisko 50 milionów widzów.

Rekordowa reklamaA ja odwdzięczę się kapeli i zareklamuję jej odlotowy kawałek na najlepszym portalu informacyjnym spośród wszystkich prowadzonych przez kandydatów na prezydenta Gliwic :):

Dariusz Jezierski

8 Comments on "Diariusz Dariusza: Miliony widzów oglądają moją reklamę!"

  1. Fan Pana Darka ze zdjecia pojawia się ok 5' 03''. 

  2. Jeśli to ma być news tej rangi i powód do zadowolenia (istotny z punktu widzenia prowadzonej kampanii wyborczej), że należało powtórnie opublikować stary materiał z lipca, to faktycznie można się cieszyć. Świetna reklama i promocja dla kandydata. Może na bilbordach umieścić tego jegomościa albo zaprosić go do komitetu honorowego. Sorki, wysoce niestosowna uwaga, bo przecież kandydat uważa, że bilbordy są zbędne, niepotrzebne, a można je zastąpić materiałem z Info-postera, co sprawia, że komunikat trafi do wielu mieszkańców. Pogratulować samozadowolenia. Widać kandydat liczy na fanów dobrej muzyki, ale wówczas chyba pomylił się z powołaniem, a za kilkanaście dni fani z Gliwic ocenią kandydata i innych pretendentów do fotela prezydenta i ubiegających się o mandat radnego. Ciekawie będzie wyglądać rywalizacja zwłaszcza pomiędzy "sprawdzonymi kandydatami" KDG ZF i nowicjuszami z KWW DJ:  wtedy okaże się, na ile przekaz I-P skutecznie trafił do Gliwiczan, a także na ile argumenty DJ przekonały wyborców. Wkrótce okaże się, kto odrobił pracę domową i potraił wyciągnąć stosowne wnioski.

  3. a czemu ma sluzyc ponowne wrzucenie starego wpisu?

  4. Żenada… nie wstyd Panu?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*