Dlaczego PWiK lekceważy zagrożenie?

Od prezesa PWiK Sp. z o.o. Henryka Błażusiaka otrzymałem odpowiedź na wniosek w sprawie udzielenia informacji publicznej: http://info-poster.eu/wysypisko-dzialania-podjete-co-przyniosa/

odpow

 

W związku z brzmieniem tejże, konieczne stało się wystosowanie poniższego pisma, które skierowane zostanie również do właściwej komisji Rady Miasta Gliwice. Uważam, że w obliczu zagrożenia, wskazanego w opracowaniach badawczych, niedopuszczalne jest niepodjęcie dobrze pojętych działań prewencyjnych. Oto treść pisma:

PWiK1PWiK2PWiK3PWiK4PWiK5

5 Comments on "Dlaczego PWiK lekceważy zagrożenie?"

 1. Ten znafca jest wyjątkowo niekompetentną osobą. Nie wiem kto,jak i dlaczego utrzymuje takich znafców przy zarządzaniu. Ale odpowiedź w kontekście intencji przekazania Hali Podium właśnie tej firmie, chyba wyjaśnia wszystko. Jak również i to, że firma ta jest managerem prowadzącym póki co , budowę tej hali. Nie wiem, czy komuś się wydaje, że wokół są same niedouczone krasnale?

 2. O ile zakład, że RM nie kiwnie palcem?

  Ewentualnie zwróci się z prośbą o wyjaśnienia do PWiK, prezes Błażusiak odpowie, że wszystko jest w porządku i RM w to uwierzy. Ba, nawet wątpię, że przeczytają w ogóle ze zrozumieniem otrzymane pismo.

 3. Odpowiedź Pana prezesa jest wręcz szokująca. Daje świadectwo o swojej osobie iż,, nie czuje bazy". A to wręcz wstyd i żenada. Ale, jak jest się zajętym sprawami budowlanymi, to można stracić orientacje przestrzenną. Bywa..

 4. marianandrzejczak | 30 marca 2015 at 7:45 pm | Odpowiedz

  Przestańcie się czepiać LWA bisnesu. Był mecenas sztuki namaszczony przez Najwyższego. Były Ssacze i nagrody. Pozostają "jaja ( z ) szambonurka" na Wielkanoc. no i lanie wody dla ……….ochłody.. tyż na Wielką Noc. Ale jaja ale jaja rzekłby Ferdynad Kiepski do Waldusia  

 5. mieszkaniec Gliwic | 16 kwietnia 2015 at 6:28 pm | Odpowiedz

  Czy w tej Spółce był kiedykolwiek przeprowadzony Audyt? A co z resztą gospodarstwa wspólnoty?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*