Drugim głosem – Tygodnik Obywatelski cz. 1

Dziś w Telewizji itv wyemitowany został pierwszy odcinek programu „Drugim Głosem – Tygodnik Obywatelski” (http://itv.gliwice.pl/artykul.php?id=5619). Będzie się on ukazywał w każdy piątek. Pilotażowy odcinek prezentujemy także w Info-Posterze.

Liczymy na sugestie tematów, pytania, problemy do zastanowienia – mówiąc po prostu, na współudział Państwa w tworzeniu programu. Wszystkie pomysły i pytania prosimy kierować na adres: naczelny@info-poster.eu

9 Comments on "Drugim głosem – Tygodnik Obywatelski cz. 1"

 1. Dobry początek 1 października ma się rozpocząć rok akademicki a na Politechnice Śląskiej będzie Buzek może niech pan zapyta Buzka czy nie ma poczucia wstydu za poparcie Frankiewicza otaczającego się kliką przestępców Jarzębowski, Tomala. Jak wśród zaproszonych radnych będzie ktoś z PO to warto byłoby się zapytać jak to jest że partia podejmuje uchwałę o poparciu inicjatywy a równocześnie wbija nóz w plecy?

 2. Dlaczego DJ ponownie nazywa Frankiewicza prezydentem?

  • Sprawa jest tu prosta – dla wielu Gliwiczan – tych, których przeciwstawił on „IM” – Zygmunt Frankiewicz nadal jest prezydentem. W programie kierowanym do wszystkich, bez dzielenia na swoich i ich, tak powinienem go nazywać. Nazywałbym tak również prezydenta Zimbabwe, choć również nie jest moim prezydentem. Swojej opinii nie zmienię i w Info-Posterze na pewno prezydentem nazywał go nie będę.

 3. http://itv.gliwice.pl/artykul.php?id=5619
  I już jest w zakładkach!!!
  Wolne media w media w Gliwicach !!! No to szykują się chude lata dla rządzących w mieście.
  Dla równowagi proponuję po pączku na tłusty czwartek, to doskonale wpisze się w politykę medialną.

  Co do szkodnika?.stonka ? Hmmm, temat dobrze przerobiony!
  http://www.youtube.com/watch?v=ckvmEag99MU
  Przy okazji zginą pszczółki- takie jak ja-co to niby trochę ukłują, ale w sumie?
  Cel uświęca środki !

 4. Różnie mnie w życiu nazywano.
  Łysym ,gorylem ,komuchem lecz Wódz mój niekochany nazwał mnie upiorem.

  Frankiewiczu Zygmuncie panu kompletnie „odwala” przed sześćdziesiątką.
  Tak sobie myślę czy nie odwiedzić Pana w gabinecie przebrany za upiora .
  To nie byłoby takie złe,
  Nie byłem i nie jestem sfrustrowany i nie przekroczyłem wszelkich ram przyzwoitości a takie pańskie wypowiedzi upewniają mnie w opinii że Pan nie jest szkodnikiem.
  Jest Pan niebezpieczny…wyjątkowo niebezpiecznym antydemokratą
  Demokracja? Tak ale tylko po torach Z.F

 5. Ilekroć widzę wypowiadającego się ZF zawsze zastanawia mnie to potrójną bruzdą poradlone czoło i te rozbiegane oczka.
  Może jakiś psycholog by się wypowiedział….

 6. Już się nie da na te wiecznie skrzywiona i skwaszona gębę F patrzeć. Czy ten facet nie potrafi wyglądać normalnie?

 7. Szkodnikiem w Gliwicach jest ten kto jemu szkodzi. Proste prawda?

  Ludzi którzy blokują DTŚ od dwóch lat otwarcie nazywam szkodnikami (choć w sumie to trochę zbyt łagodne określenie). Skoro wg. różnych sond ponad 90% Gliwiczan chce DTŚ.. to kilka osób po prostu jest.. „samolubne” 😀 to najłagodniejsze określenie. I powinno dostać dożywotni zakaz wstępu do miasta.

  Druga sprawa, zakładając że ZF jest najgorszym prezydentem na świecie. To każdy kumaty wie jaka była frekwencja przy wyborach samorządowych, do UE czy nawet prezydenckich w Gliwicach – dramatycznie niska. I każdy który choć troszeczkę się interesuje wiedział, że osiągniecie progu tych 15% jest NIEMOŻLIWE. Dlatego w takich warunkach i z taką wiedzą organizacja referendum była po prostu wyrzuceniem ponad 300tys zł w błoto. To jest po prostu wykorzystywanie SWOICH demokratycznych praw (nie przeczę, że nie) – do szkodzenia miastu. Czy wyrzucenie 300tys zł w błoto jest szkodzeniem ? Wg. mnie tak. Przypominam, że progu 15% nie osiągnięto bodajże w ANI JEDNYM okręgu wyborczym, a w Gliwicach było to około 6%.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*