„Drugim głosem. Tygodnik Obywatelski” – odcinek 6

Jest już odcinek kolejny. Sądząc po szybkiej reakcji obrońców panującego układu i kolejnym wyciąganiu na światło dzienne moich spraw prywatnych, długów itp., po ponownym powtarzaniu zaklęć w rodzaju tych, jaki to nudny i beznadziejny program – wyjątkowo celny.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że ataki będą jeszcze bezwzględniejsze i częstsze. Mogę jedynie po raz kolejny powtórzyć, że mojej prywatności broni prawo, że ja sam nie sięgam do prywatnych (a jedynie publicznych!) spraw nikogo, że nie mam przede wszystkim możliwości inwigilacji czyichś spraw prywatnych w stopniu, w którym jak widać mają je „anonimowi” obywatele:). Przypominam również, że umieszczenie Andrzeja Nowaka w radach nadzorczych jest złamaniem prawa. Mozolne spłacanie długu wręcz przeciwnie – jego respektowaniem. To właśnie tym różnię się od tych ludzi. Przypominam również, że mówimy o „swobodnym” traktowaniu publicznych pieniędzy. Zadam również pytanie:

DLACZEGO SKORO MÓWIĘ NIEPRAWDĘ ZDANIEM NIEKTÓRYCH, OSOBY TE NIE POSUNĄ SIĘ DO DOCHODZENIA SWOICH PRAW I DÓBR PRZED SĄDEM, TYLKO KORZYSTAJĄ Z NAJBARDZIEJ PODŁYCH METOD, ŁĄCZNIE Z PUBLICZNYM OBRAŻANIEM, ANONIMAMI, NARUSZANIEM MOJEJ PRYWATNOŚCI, ZAWSZE SCHOWANE ZA PSEUDONIMEM?

Będę stawiał to pytanie uparcie – publicznie i w różnych instancjach.

A teraz już czas na program:

2 Comments on "„Drugim głosem. Tygodnik Obywatelski” – odcinek 6"

 1. GOGOL PRZEJAZDEM | 2 listopada 2012 at 6:34 pm | Odpowiedz

  I tu muszę –po raz pierwszy-stanąć w obronie Pana Prezydenta, podobno
  napisane było zamiast „SPRAWA LIP”- „LIPNA SPRAWA” – ot taki błąd.
  To wyszedł.
  Problem w tym, że takim podejściem do ludzi, rzeźbi sobie „sukces” w następnych wyborach.
  Rzeźbi w lipie.
  Czyli lipny sukces.

  „..DLACZEGO SKORO MÓWIĘ NIEPRAWDĘ ZDANIEM NIEKTÓRYCH, OSOBY TE NIE POSUNĄ SIĘ DO DOCHODZENIA SWOICH PRAW I DÓBR PRZED SĄDEM…”.

  PANIE REDAKTORZE.
  TEMIDA PODOBNO MA ZAWIĄZANE OCZY, TO JAK MA WSAZAĆ WINNEGO ?

 2. Dla kogo Andrzej Nowak jest cenny, nie jest zadna tajemnica, poniewaz Zygmunt Frankiewicz w 2006 r. w programie TVN powiedzial, ze zatrudnia Nowaka na stanowisku komendanta SM, mimo, ze Nowak ma wyrok za pobicie, bo znalazl na to luke prawna.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*