Dziękuję!

To już finałowe odliczanie. Naprawdę niewiele można jeszcze zmienić. Tę kampanię wyborczą chcę skończyć tylko w jeden sposób – podziękowaniami dla wszystkich, którzy dają mi energię do tego, co robię. Mój start w tych wyborach to zobowiązanie, którym czuję się związany nie tylko na czas kampanii. Nie zawiodę tych, którzy mi zaufali, niezależnie od uzyskanego wyniku. Już teraz zapraszam do współpracy wszystkich, którzy chcą działać dla miasta, czyli dla siebie. Zapraszam, niezależnie od tego, czy zostanę prezydentem, czy też przyjdzie konsekwentnie pracować na przyszły sukces. Bo ten sukces przyjdzie. I na pewno będzie naszym wspólnym sukcesem.

Do zobaczenia przy wyborczych urnach…

Dariusz Jezierski

8 Comments on "Dziękuję!"

 1. szczere wypowiedzi | 14 listopada 2014 at 4:49 pm | Odpowiedz

  Panie Darku! musi Pan pokazać to co Pan obiecuje! Jestem za tym, by Pan wkroczył na…. owe kręte ścieżki i… choć trochę je wyprostował!
  Wszyscy powinni głosowac na Pana- nie ma bowiem żadnego innego konkurenta tak logicznie i dosłownie widzącego rozwiązania trudnych spraw.Wiem, że nie wszystko i nie od razu, ale tych kilka celów założonych w programie- liczę, że Pan załatwi!

 2. Panie redaktorze oddam na pana głos jak również na radnych z pana listy. Mam nadzieję, że pan wejdzie do rady miejskiej i że nie stanie się pan jak Z. Wygoda, który się poddał oligarsze.

 3. Oddam głos na radnego z listy DJ, żeby zwiększyć szanase wejścia DJ do rady.

  Nad kandydatem na prezydenta ciągle się wham. Nie chcaiałbym, żeby kandydat PiS konkurowała z Frakiewiczem w drugiej turze.

 4. Gdy ta władza ponownie przejdzie. A przejdzie to będzie miała poważny problem z secesjami, Bojkowa,Brzezinki i Łabęd. Tam skupia się  przemysł  . To przewidujemy Prezydencie. Chcecie mieć demokrację kilkudziesięciu procent? One Was satysfakcjonują ?Módlcie się byście przegrali! .Jak wygracie otworzymy Wam  bramy piekeł czyli prawdziwą demokrację a Jezierski będzie Waszym marzeniem..Oczyszczanie dopiero się zacznie i to naprawdę tysiącami głosów. Myślicie że patologie Wam podarujemy? Nie!

 5. Panie Dariuszu, zycze Panu bardzo dobrego wyniku w niedziele, bo tylko Pan jako kandydat na taki wynik solidnie zapracowal. Powodzenia zycze takze Pana druzynie.

  I najwazniejsze: "znokautowanie w debacie" marzacego o 5-tej kadencji "racjonalnego", juz w pierwszej rundzie!

 6. Zycze Panu przynajmniej drugiej tury wyborow. Podgladam Pana prace od trzech lat-dobra robota, tylko nie jestem pewny czy wyborcy to docenia ( nie wiedzac o tym ).

  Kampania wyborcza Pana zostala przeprowadzona bardzo marnie, dlatego moje obawy o wynik wyborczy !.

  Nie chce tu wytykac podstawowych bledow w kampani wyborczej w tak waznym momencie dla Pana i calej organizacji ( dam moja analize po wyborach).

  Zycze powodzenia!.

   

Leave a comment

Your email address will not be published.


*