Elżbieta Techmańska – KWW Dariusza Jezierskiego „Gliwiczanie” – nr 6 w Okręgu nr 1

O mnie

Mam 38 lat. Jestem magistrem psychologii, studiowałam na Uniwersytecie Opolskim. Jestem osobą pełną empatii, potrafiącą słuchać i tym samym usłyszeć, dlatego bliskie są mi ludzkie problemy. Ponadto, jestem osobą konsekwentną w działaniu, wyczuloną na krzywdę słabszych, jakimi są dzieci oraz osoby starsze. Sama będąc żoną i matką cenię sobie tradycje rodzinne.

Od niedawna jestem związana z Młodzieżowym Ośrodkiem Socjoterapii, który dotychczas funkcjonował w Łabędach, a obecnie przeniesiony został do Sośnicy.

O Łabędach

Gdy zamieszkałam w Łabędach pomyślałam, że jest to bardzo zielona dzielnica z dużym potencjałem i możliwościami, lecz niestety obecnie zapomnianą, Zdawałam sobie sprawę, że tylko dlatego, że są tu duże zakłady przemysłowe jak Huta i Bumar Łabędy, jeszcze w ogóle coś się dzieje. Wraz z postępującą redukcją zatrudnienia w Bumarze dzielnica podupada. Wielu mieszkańców opuściło Gliwice, a zatem także Łabędy, ale problemy pozostały. Łabędy potrzebują teraz zastrzyku energii i zainteresowania ze strony władz Gliwic oraz mieszkańców innych dzielnic..

Stawiam sobie za cel słuchać mieszkańców i być ich głosem. Zawalczę o to, aby nasza młodzież miała możliwość darmowego dojazdu do szkół, swobodnego korzystania z kultury, sportu i rekreacji. Dołożę starań, aby hale sportowe nie świeciły pustkami, ale były udostępniane dzieciom i młodzieży. Niech Łabędy, ale i inne dzielnice, staną się przyjazne także dla seniorów, aby wiedzieli oni, jak istotnym są ogniwem naszego społeczeństwa.

Musimy dostrzec te rzeczywiste potrzeby mieszkańców. Łabędy potrzebują zmian! Pokażmy że są dzielnicą potencjału tkwiącego w ludziach z dużymi możliwościami.

Nie żądajmy zmian, zmieniajmy sami!

Elżbieta Techmańska   

Be the first to comment on "Elżbieta Techmańska – KWW Dariusza Jezierskiego „Gliwiczanie” – nr 6 w Okręgu nr 1"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*