Gazeta Miejska o Radzie Miasta

W aktualnym numerze Gazety Miejskiej ukazał się artykuł Michała Szewczyka "Rada bez dyskusji" (http://gazeta-miejska.pl/wydania/717/gliwice.pdf). O obecną sytuację w naszym "ciele stanowiącym" zapytano także mnie. Czytelnicy Info-Postera zapewne znają moją opinię zwłaszcza na temat aktywności "ratuszowej opozycji" – wynika ona z zamieszczanych tekstów. Oczywiście wśród radnych "opozycyjnych" można wkazać na pewne wyjątki od postrzeganej przeze mnie reguły. Nie mają one jednak żadnego znaczenia. Wszak funkcjonujemy w demokracji, nieprawdaż?

Prawda jest taka, że w tej kadencji nie możemy w ogóle mówić o "samorządowej wadze" rada-prezydent. A jednak nie może to być alibi dla całkowitego oddania pola…

o radzie

red.

4 Comments on "Gazeta Miejska o Radzie Miasta"

  1.  A jak tam diety Pana Patryka Hodury

  2. 😀 To wcale nie jest pojebane miasto, wcale niepojebanych ludzi. Ratuszowa opozycja różni się od tej pozaratuszowej tym bardziej, im więcej w tej pierwszej będzie pozaratuszowych ulicznych "opozycjonistów" typu Wawrzyczek, który od lat usiłuje na ulicach miasta zorganizować Marsz Poparcia Zygmunta Frankiewicza. Dzięki publicznej kasie, z której żyje PO i tej partii naturalnej skłonności do prostytucji, dodając Wawrzyczka… Musi być tylko wspanialej! Wszak wspaniale już jest. 

  3. Bardzo podoba mi się to zdjęcie zamieszczone w wersji papierowej gazety, w której prezydent… nie wiem właściwie co robi, ale wygląda jakby czytał jakieś kolorowe czasopismo.

    • … a co sie będzie pier..lił, u siebie jest, to kto mu zabroni …a zresztą tam wszyscy "cóś" czytają, jakby sie chcieli pochawalić, że czytać umieją… (dupy w białe fotele, a oczęta w białe kartki) … A Pan Prezydent ?… no cóż – woli obrazki, … to sie "łatwiej czyta" a poza tym "zhabilitowany jest" to się już dość naczytał, czas na ilustracje …Ja myślę, że Pan Prezydent czyta "Informatora Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa" z marca 2015 r, gdzie niejaka Czesia Bella (przez dwa L) zrobiła z Nim "wywiad rzekę" pod tytułem "Buduje się…", w którym "popłynął" jak trza i takie bzdety opowiada, jakby Go tramwaj na Zwycięstwa potrącił … a Czesia Bella (przez dwa L) ? … Czesia do "dorobku" sobie artykuł dopisze, bo coś w tej Izbie trzeba jednak robić …

Leave a comment

Your email address will not be published.


*