Gliwicka laurka dla Donalda Tuska – dopisz swoje życzenia!

Dziś urodziny Premiera RP. Urodził się w Gdańsku w 1957 roku. info-poster.eu udostępnia swoje łamy na  Państwa życzenia dla Donalda Tuska.

Bądźmy pozytywni. Nawet nasze uwagi w stosunku do jubilata i do jego polityki ubierzmy w formę życzeń. Mają Państwo znakomitą szansę wyrażenia swoich pochwał i wsparcia, ale również uwag i zaniepokojenia. Wszystkie Państwa komentarze, jeśli oczywiście będą, prześlemy wieczorem w formie laurki do jubilata. Mamy zatem znakomitą okazję do przekazania tego, co naprawdę myślimy. Komentarze niecenzuralne i obraźliwe, rzecz jasna, nie będą publikowane.

Źródło: www.tawarszawa.blox.pl

Forma dowolna. Zarówno pochwały, jak i krytyki (w formie życzeń!) możemy wyrazić prozą lub wierszem, można nawet wysłać na adres redakcji film lub nagranie dźwiękowe. Zatem? Tu już miejsce na Państwa inwencję. Nagrodzimy najbardziej oryginalne życzenia.

Podaj link znajomym, oni niech poinformują swoich. Gliwicka laurka dla premiera trafi do adresata.

19 Comments on "Gliwicka laurka dla Donalda Tuska – dopisz swoje życzenia!"

 1. Panie Premierze! Choć nie jest i nie będzie Panu łatwo, życzę z całego serca wytrwałości, konsekwencji i determinacji w tym, co Pan robi. Nieszczęściem tego kraju było to, że przez ostatnie 20 lat nikt nie chciał zrobić tego, na co zdecydował się w obliczu konieczności dziejowej Pana Rząd. Historia Wam tego nie zapomni! Wszystkiego dobrego!

 2. Marionetko nasza droga. Wstyd mi za Ciebie. (wpis skrócony ze względu na obraźliwą formę)

 3. Panie Premierze! Z całego serca życzę panu, by przestał pan okłamywać swój naród, sprzeniewierzać pieniądze, usługiwać innym krajom, i na sam koniec, mącić w głowach biednych polaków, przez kontrolowane przez pański rząd media. I na koniec, życzę Panu, by umiał pan kiedyś spojrzeć w oczy wszystkim ludziom, których pan oszukał, bo na pewno nie będzie to łatwe!

 4. Panie premierze (celowo małą literą) ! Życzę panu z całego serca, szczerze, aby pana życie popadło w taką samą ruinę w jakiej dzięki panu znalazła się Polska.

 5. Życzę Panu Premierowi nic innego jak tego co zgotował wszystkim obywatelom tego kraju ! A po skończonej kadencji zasiłku dla bezrobotnych takich samych jak my dziś mamy !

 6. Panie Premierze. Jako jeden z wielu oszukanych ludzi przez Pana partię, która obiecywała gruszki na wierzbie a robi zupełnie na odwrót… życzę aby odzyskał Pan sumienie i podał się do dymisji tak jak Pan obiecywał kiedy powiedział Pan, że zwolni każdego kto pomyśli o podnoszeniu podatków.

  Życzę Autodymisji i aby Pan już dłużej nie mącił ludziom w głowach.

 7. Kłamca, kłamca i jeszcze raz kłamca !

 8. Uciekaj z tego kraju człowieku, bo jak ludzie wpadną tam do was, to już będzie za późno

 9. Życzę panu normalnej opozycji.

 10. Życzę panu aby doświadczył pan wszystkiego, co muszą doświadczać zwykli obywatele, i żeby pański standard życia obniżył się do standardu życia zwykłego szarego człowieka, który musi pracować przez całe życie i nic z tego nie ma jak ponad połowa polaków. A dlaczego tak?? Ponieważ uważa pan że wcale nie mamy źle więc z pewnością pan z mojego życzenia skorzysta aby pokazać nam wszystkim jakie wspaniałe życie wiedziemy. 🙂

 11. Życzę rozumu i odwagi. Chociaż tyle, żeby wystarczyło do podania się do dymisji…

 12. Panie Premierze! Życzę dużo wiary w Polskę, sił do jej obrony, a przede wszystkim dużo uczciwości i wiary. Oby kolejny rok Pana życia był czasem autentycznej zmiany postępowania na lepsze – przez to naprawdę stanie się Pan szczęśliwszym człowiekiem! Sto lat (i to nie jest propozycja wieku emerytalnego, chyba, że bardzo Pan chce pracować tak długo 🙂

 13. tuskowi życzę dobrej formy w sprincie bo jak trzeba będzie spieprzać przed ludźmi na lotnisko to ta forma się przyda. Czausesku w Rumuni, w roku 1989 miał cienką formę i stała mu się przykrość.

 14. zebyś PO-kemonie dożył głodowej emerytury w wyliczonym przez was słusznym wieku +67.
  ale już teraz wsłuchaj się w głos NARODU a się dowiesz czego ci naprawdę ludzie życzą.

 15. panie Premierze. Mam dopiero 25 lat. Nigdy nie było tak złej atmosfery w kraju jak za Pana rządów. Wrogość Polaków wobec siebie to w 80% zasługa Pana rządów. Kryzysem wielkich podwyżek NIE wolno usprawiedliwiać. Każde słowo wypowiedziane z Pana ust okazuje się kłamstwem. Życzę Panu aby dla dobra swojego i wszystkich podał Pan swój rząd do dymisji. Ludzie w Pana rządzie nie znają się na swojej profesji. Pani ministra Mucha poza wyglądem nic sobą nie reprezentuje, ministra zdrowia więcej nie ma niż jest, autostrady budowane za nasze pieniądze będą dla nas płatne i to nie symbolicznie. Wolę już brak autostrad i mieć czym jeździć niż autostrady dla wybranych. Bieda, inwigilacja obywateli, strach przed pana głupimi pomysłami oraz brak nadziei = to są Pana rządy…

 16. Pokory, dobrych decyzji i czasu na refleksje…

 17. Panie Premierze,

  Ja życzę Panu powrotu do korzeni, pokory i zerwania z niebotyczną arogancją.
  Nie uda się już Panu naprawić tego co Pan zniszczył, ale niech Pan pamięta
  co mógł Pan zrobić.
  Na końcu drogi i tak będzie Pan nagi.

 18. Życzę Tuskowi aby pożył 12 miesięcy za najniższą krajową i aby jego klakierzy i lobbing zainteresowali się z przymusu kursem puszek i butelek na skupie

 19. gogol przejazdem | 30 kwietnia 2012 at 3:19 pm | Odpowiedz

  Panie Premierze, sto lat ….w Biedronce na kasie !

Leave a comment

Your email address will not be published.


*