Gliwiczanie są bardzo zmęczeni! – wywiad dla Antyradia

To wprawdzie aż 18 minut, ale warto posłuchać i dać do posłuchania innym, jeszcze nie do końca przekonanym. Oczywiście trzeba najpierw ściągnąć na dysk 😉

dariusz jezierski – wywiad dla Antyradia

5 Comments on "Gliwiczanie są bardzo zmęczeni! – wywiad dla Antyradia"

 1. Mogę zrozumieć powody, że nie robi się nic z zameczkiem leśnym, albo ten problem szkoły specjalnej… ale interesuje się tą sprawą tak ze dwa tygodnie i nie ma szans, nie mogę pojąć jak można komuś zarzucać że rządzi 19 lat ? Jest to zarzut o tyle nie na miejscu, gdyż powinien być kierowany do mieszkańców.. a nie prezydenta.

  Takie jest nasze prawo, a Gliwiczanie mogą sobie wybrać SWOJEGO prezydenta jakiego chcą. Skoro wybrali takiego dwa lata temu – to nie na 2 lata…. tylko na 4. A zatem, zakładając że działanie 17+4 jest im znane wiedzieli że będzie rządził co najmniej 21 lat… Argument „trzeba go odwołać bo rządzi 19 lat” to jakby powiedzieć: Gliwiczanie, jesteście tak tępi z matmy, że teraz Ja muszę go odwoływać bo rządzi już za długo.

  Jeszcze raz podsumuje: Rządzenie przez 19lat przez jednego człowieka, może być najgorsze na świcie, w niektórych krajach może za to grozić nawet kara śmierci.. ALE jeżeli u nas jest to legalne i ludzie tak wybrali, to nie można z nich robić idiotów! Bo znajomi z innych miejscowości już się śmieją, że Gliwiczanie nie potrafią dodawać. Argument 19 lat po prostu do mnie nie przemawia.

  „Wybieramy Frankiewicza!”. Po dwóch latach: „Ale zaraz zaraz.. chwila, on już rządzi 19 lat! Trzeba go odwołać, to za dużo”. Brzmi to komicznie, prawda ? 🙁

  • ZARZUT JEST WYRAŹNIE DO PREZYDENTA OD CHWILI, W KTÓREJ ON I JEGO LUDZIE WALCZĄ W TAK PODŁY SPOSÓB Z OBYWATELAMI WŁASNEGO MIASTA. Wszystko, cokolwiek przedsięwziąłem i powiedziałem ja sam – zrobiłem pod własnym nazwiskiem. Podobnie postąpiło 50 członków OKR. Ataki na demokrację, blokada informacyjna, uniemożliwienie dostępu do mediów publicznych (MSI), obrażanie publicznymi wypowiedziami Frankiewicza pod adresem mieszkańców i mnóstwo innych zarzutów. TA WŁADZA JEST CHORA. W demokracji to społeczeństwo odpowiada za terapię.

 2. „…Mogę zrozumieć powody, że nie robi się nic z zameczkiem leśnym, albo ten problem szkoły specjalnej… ale interesuje się tą sprawą tak ze dwa tygodnie i nie ma szans, nie mogę pojąć jak można komuś zarzucać że rządzi 19 lat ? …”

  DOBRA MANIPULACJA – CZYNI CUDA, ALE TYM RAZEM TO SIĘ NIE UDA !

 3. „…Z ostatniej chwili – Kryptoreklama Frankiewicza w ciszy wyborczej? …”
  Mówcie co chcecie , ale jak w n.p. w TV firma stosuje kryptoreklamę, to jest u mnie pogrzebana.W ogóle kryptoreklama kojarzy mi się z KRYPTĄ…

  TEN TYP JAK JA -JUŻ TAK MA

 4. „Ataki na demokrację, blokada informacyjna, uniemożliwienie dostępu do mediów publicznych (MSI), obrażanie publicznymi wypowiedziami Frankiewicza pod adresem mieszkańców i mnóstwo innych zarzutów.”

  – To sa juz jakies zarzuty. Natomiast sama dlugosc okresu rzadzenia juz nie, poniewaz jest to zarzut w pierwszej kolejnosci do tworzacych prawo (za to ze w ogole tak mozna), nastepnie do mieszkancow (bo to przeciez oni wybrali, a nie prezydent sam siebie) i ostatecznie do prezydenta (za to ze kandydowal – ale czy mozna miec w demokratycznym kraju pretensje ze KTOKOLWIEK kandyduje? chyba nie).

Leave a comment

Your email address will not be published.


*