Głosowanie bez kandydatów?

Wprawdzie – jeśli się nie mylę – wciąż tylko ja oficjalnie zdecydowałem się kandydować, ale Nasze Miasto już rozpoczęło sondowanie opinii publicznej. Może to i dobre. Zatem podaję link do strony, na której można oddawać głosy.

http://gliwice.naszemiasto.pl/plebiscyt/kto-zostanie-prezydentem-gliwic-w-2014-roku,8884,t,id.html

Proste to nie jest, gdyż trzeba wcześniej wykonać kilka operacji, ale można jednorazowo oddać w ten sposób aż 5 głosów. Jeśli ktoś ma ochotę właśnie tak – raczej w formie zabawy – wyrazić poparcie, oczywiście zapraszam. Nie jest już jednak zabawą podawanie nieprawdziwych informacji przez media, które są opiniotwórcze, lub za takie się uważają. Cytuję notkę o sobie:

Dariusz Jezierski – od kilu miesięcy stara się, aby gliwicka polityka nabrała rumieńców. Skutek jest raczej mizerny. Niewielu już pamięta, że Jezierski pracował w "Gazecie Gliwickiej", później był pełnomocnikiem referendystów. Czy skończy tak, jak inny pełnomocnik refrendystów – Zbigniew Wygoda? On w walce z Frankiewiczem poległ, musiał się zadowolić fotelem szefa rady miejskiej. Ale za Wygodą stoi duża partia – PO.

Bardzo proszę redakcję o sprostowanie ewidentnego błędu. Nie dość, że nie byłem nawet członkiem Obywatelskiego Komitetu Referendalnego, to w dodatku z całą pewnością nie byłem jego pełnomocnikiem. To ewidentnie nieprawdziwa informacja. Byłem jedynie rzecznikiem prasowym OKR, gdyż sam zaproponowałem pomoc w odsunięciu od władzy Zygmunta Frankiewicza.

dj

2 Comments on "Głosowanie bez kandydatów?"

  1. Paweł Michalski | 4 kwietnia 2014 at 5:46 pm | Odpowiedz

    Panie Redaktorze, towarzystwo wyborcze w którym Pana zestawili, oscyluje od miernego – przez tchórzliwie i niekompetentne -do przestępczego. 

  2. @Paweł Michalski – dokładnie tak- nic dodać , nic ująć 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published.


*