Grabowiecki nie jest już rektorem!

7 czerwca nastąpiła zmiana na stanowisku Rektora Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości. W miejsce dotychczasowego rektora Tadeusza Grabowieckiego powołana została dr Alina Vogelgesang.

W świetle tego, że Sąd podtrzymł wyrok uznający Tadeusza Grabowieckiego winnym kłamstwa lustracyjnego, jest to oczywista zmiana. Zastanawiające jest tylko jedno – dlaczego w „przejrzystym” mieście, ta informacja jest ukrywana przed opinią publiczną? Warto w tym kontekście przypomnieć, że GWSP powstała i funkcjonuje dzięki bardzo wydatnej pomocy samorządu miasta, a zatem dzięki naszym publicznym środkom.

Jeszcze raz sformułuję pytania: Dlaczego nikt nie poinformował mediów? Dlaczego gliwiczanie nic nie wiedzą??? Gdzie my mieszkamy? Dlaczego osłaniając Grabowieckiego pozwala się, aby dr Alina Vogelgesang zaczynała w ten sposób?

Tymczasem 13 czerwca po godzinie 15 zakładka Władze Uczelni na stronie internetowej GWSP wygląda następująco:

władze

Jakakolwiek wzmianka na temat zmiany na stanowisku rektora nie pojawiła się w żadnym innym miejscu. Z całą pewnością nie tak to powinno wyglądać. Z tego co zdążyłem się zorientować, studenci GWSP twierdzą z pełnym przekonaniem, że rektorem GWSP jest Tadeusz Grabowiecki. Kuriozalne? Nie, raczej normalne w Gliwicach….

Miejmy nadzieję, że zmiana Rektora znacząco odmieni tę uczelnię.

Więcej informacji o Pani Rektor (do niedawna jeszcze nosiła nazwisko Warzecha) można znaleźć tu:

http://alinawarzecha.blogspot.com/p/publikacje-naukowe-o-mlm-i-nie-tylko.html

Dariusz Jezierski

2 Comments on "Grabowiecki nie jest już rektorem!"

  1. Przypuszczam, że nie będzie sobie krzywdował.  Kumpel gdzieś go umości.

  2. Warto wspomnieć, że obecnym właścicielem GWSP jest Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University. We wrześniu Agencja Rozwoju Lokalnego w Gliwicach pozbyła się niechcianej uczelni (wszyscy powszechnie wiedzą, że GWSP nie jest wybitną szkołą i wsparcie samorządu w niczym nie pomagało).

Leave a comment

Your email address will not be published.


*