Info-Poster perspektywiczny – wycena mediów

Z całą pewnością po wyborach – niezależnie od wyniku – podejmę działania wzmcniające info-poster jako niezależne medium, promujące jawność w życiu publicznym, związane z ruchami obywatelskimi, zmierzającymi do zmiany szkodliwych norm ustrojowych itp. Niezależne rankingi potwierdzają, że portal jest często odwiedzanym medium, o zdecydowanie ponadlokalnym zasięgu. Z całą pewnością będę chciał to wykorzystać.

Poniżej prezentuję rankingi najważniejszych stron internetowych mediów działających w Gliwicach. Jasno wynika z nich, że oparta prawie wyłącznie na mediach społecznościowych potęga niekoniecznie przekłada się na niektóre wskaźniki. Zdaję sobie oczywiście sprawę, że różne są kryteria takich klasyfikacji. Bardziej zatem należy je traktować w kategoriach zabawy niż rzetenych danych. Niemniej jednak, w obu prezentowanych rankingach pozycja info-postera jest… silna. I czas chyba to wykorzystać.

red.

Oto wyniki z wycena.monster.pl oraz webarbiter.com (w takiej właśnie kolejności):

INFO-POSTER.EU

001

001b

24GLIWICE.PL

004

004b

INFOGLIWICE.PL

002

002b

DZISIAJWGLIWICACH.PL

003

003b

NOWINY.GLIWICE.PL

005

005b

4 Comments on "Info-Poster perspektywiczny – wycena mediów"

  1. Pogratulować a z drugiej strony redaktorzy mediów oligarchy będą mieli wiele do przemyśleń. Z drugiej strony lepiej niech pan weźmie pod uwagę, że część z tych ocen przychylnych dla pana mogli dać dla zabawy.

  2. w/g mnie infoposter to jedyna strona,którą należy odwiedzać.Dalszego powodzenia życzę.Wycena bomba szczególnie w odniesieniu do wielbłądów
     

  3. Będzie II tura? Jesli tak, to kto z kim?

  4. Nie myślał Pan o sprzedaży strony? 39 wielbłądów piechotą nie chodzi 😉 (taki żart)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*