Info-Poster wychodzi z Gliwic…

To bardzo możliwe, zważywszy na to, iż w ostatnim czasie – zupełnie przy okazji – ustalenia Info-Postera zaczęły dotyczyć bezpośrednio spraw dotyczących społeczności sąsiedniego Knurowa. Tak się złożyło, że w ostatnim czasie zaczęły do redakcji docierać prośby o interwencję w sprawach dotyczących Pyskowic, Byciny, a nawet Toszka.

Zdecydowałem przyjąć zasadę, że w uzasadnionych przypadkach Info-Poster będzie się zajmował także sprawami sygnalizowanymi przez mieszkańców innych gmin. I tak np. już jutro ukaże się materiał, dotyczący spraw poruszonych w  e-mailach przez mieszkańców Pyskowic, a dotyczących ich zdaniem niewłaściwego zachowania jednej z istniejących na tmtejszym rynku firm pogrzebowych. Info-Poster zajmował się już wcześniej podobną sprawą w Gliwicach.

Materiał może być interesujący także w szerszym kontekście w związku z kontrowersjami dotyczącymi stosowania przez podmioty właściwych nazw i firmy.

A zatem… otwieramy łamy dla interesujących spraw i problemów mieszkańców Pyskowic, Knurowa i innych gmin, traktując to jako wiosenny eksperyment. Adres do kontaktu można znaleźć w zakładce KONTAKT.

red.

1 Comment on "Info-Poster wychodzi z Gliwic…"

  1. Poszukiwacz Śmieci, | 27 marca 2014 at 12:54 pm | Odpowiedz

    czyli cd…   zycia w korycie w G okolicach?  http://www.zycie-w-korycie.strefa.pl jestem za aż do znudzenia.. tak trzymać władzę i rozliczać kliki… wszędzie..  

Leave a comment

Your email address will not be published.


*