Inni nie pokazują? U nas spot wyborczy Pawła Kukiza

Na stronie dzisiajwgliwicach.pl zaprezentowano spoty wyborcze kandydatów na prezydenta Polski. Można na nie głosować. Grzegorz Braun, Andrzej Duda, Adam Jarubas, Bronisław Komorowski, Janusz Korwin-Mikke, Magdalena Ogórek, Janusz Palikot. Kogo brakuje? No właśnie… Uzupełniamy – oto jeden ze spotów wyborczych Pawła Kukiza:

 

11 Comments on "Inni nie pokazują? U nas spot wyborczy Pawła Kukiza"

 1. marianandrzejczak | 27 kwietnia 2015 at 8:17 pm | Odpowiedz

  Facet nie znosi  rządowych i samorządowych Ssaczonierobów  jak ja. Oczywiście że go poprę . Pomogę zawsze i wszędzie. Pomodlę się do  świętego JPII w jego intencji chociaż w modlitwy nie bardzo wierzę bo wygrywają słudzy Boga MAMONA. Musiałbym zatem wiedzieć kto jest Bogiem jedynym i sprawiedliwym a tego nie wiem choć podejrzewam. SSaczoliki modlą się i wygrywają .

 2. Ja też poprę tego kandydata. Ronald Regan był aktorem ale jakim prezydentem to wszyscy wiemy. Dlatego oddam na tego kandydata głos, bo chcę zmian w tym kraju i lepszego jutra dla moich dzieci.

 3. Moje poparcie też ma, jest jedynym kandydatem szczerym az do bólu, nie jest zakłamany,  3 minuty, które warto zobaczyc chociazby dla miny Czarneckiego.

  https://www.facebook.com/video.php?v=1581161242134755&set=vb.1557860577798155&type=2&theater

  • marianandrzejczak | 28 kwietnia 2015 at 3:29 pm | Odpowiedz

   To co mówi Kukiz do  spaślaczków z Sejmu to odzwierciedlenie tego co maniakalnie  od lat powtarzam o Ssaczokracji(Ssaczoklikach) w w pewnym miasteczku na płn Polski.. Dlatego  twierdzę nieugięcie że aby uciąć łeb magdalenkowej murwie trzeba pierwej rozwalić system naczyń połączonych w Republikach Ssaczokraczych(Państwach Miastach z własną policyją czyli SM i  demokratycznie nam powołaną przez Państwo  armią sądowniczo lewniczą) . Te Republiki zwane dla niepoznaki Samorządami ( nie wszędzie tak jest)  są w większości bankami z realnymi środkami dla wsparcia  Ssaczokratów w Sejmie i odwrotnie. Często Ssaczonierób z Sejmu nie będąc ponownie wybranym idzie w Samorządy. . Prawdziwa władza i kasa jest w Samorządach i o tym wszelkie Ssaczokliki wiedzą i pchają się do ….. Nie potrzeba tu MIST…ycyzmu i płacenia cwaniakowi grubych tysięcy. MIST …chyba potwierdził Ssaczom z miasteczka by zamknęły mordy i się raczej nie wychylały . MIS… zapewne za ogromną kasę upewnił .. Chłopaki cicho ..im mniej się o Was mówi tym lepiej dla Was i dlatego Ssacze milczą co da się przyuważyć. Kiedyś było inaczej. Naczelny Ssaczoszef za każde napomknienie krytyczne o jego OSOBLIWOŚCI powoływał Sądy ,lewników i tak torturował opozycję.  Ssacz tak nie czyni i ma rację.

   Jeżeli jednak SSaczonieroby myślą o ile wogóle myślą że historyczne tortury zostaną im puszczone w niepamięć to muszą wiedzieć. Nigdy…Nigdy..

   SSaczonieroby do roboty . Dobrze ze te smutne sprawy nie dotyczą naszego miasta Gliwic gdzie wszystko jest NAJ……………………..

 4. Też na Kukiza zagłosuje w I turze. Najważniejsze żeby w Polsce zmieć ordynacje wyborczą, bo ten obecny syf nie będzie miał końca, być może dobry wynik Kukiza podjara tyłki tym wieprzą co nas ładują w balona od 25 lat

 5. Cieszę się, że ja nie sama tak myślę. Moje grono znajomych też zapowiada takie głosowanie. Może być bardzo nieprzyjemna niespodzianka dla faworyta. Mam nadzieję, że nie zabraknie odwagi większości Polaków i zrozumieją co mówił papież Jan Paweł II  ,,Nie lękajcie się".

 6. I prezydent Kukiz zrealizuje swoje obietnice jak nikt przed nim, a doradzać mu będzie Izdebski, a Parlament przegłosuje każdą Kukiza ustawę… błagam. Lepiej idźcie na całość i od razu zagłosujcie na Brauna, to dopiero jest figura warta nie tylko głosu, ale i ze stu mszy. Właściwie, to szkoda, że redaktor zachęca do oglądania pozostałych kandydatów na chójowym portalu, zamiast udostępnić wszystkich u siebie. 

 7. marianandrzejczak | 28 kwietnia 2015 at 8:31 pm | Odpowiedz

  Nikt nie jest w stanie ot tak zrealizować obietnic . Chodzi o to by obalić demokratycznie ten przeklęty system z ktorego korzysta grupa cwaniaków i nierobów. Sami ustalają sobie pensje,przynależności do Ssalni czyli spółek miejskch. Godzisz się na to ? Jakoś to trzeba zacząć i zakończyć. Tylko ślepi nie widzą złotego okresu rozwoju Polski jak powiedział doskonale widzący Komorowski. Tylko durnie nie widzą komu i czemu służy ten System jak chciąlyby powiedzieć miliony. Prpblem że Ssaczokliki uzależniły ich od siebie finansowo i mordy w kubeł.To siła tych drani a nasza słabość. Z Kukizem czy bez. Teraz czy za kilka lat musi dość do obalenia tego Systemu naczyń połączonych i potopienie w fekaliach Ssaczoklik.

 8.  

  No, tak. Czuję satysfakcję czytając taką opinię. Zawiodłabym się, gdyby Ktoś tak rozsądnie nie napisał. Nie, wyobraź sobie, nie w tym rzecz. Ja już po prostu mam dosyć tych samych twarzy przy korycie.

 9. Hejże, jak dotąd wasz wybraniec nie startuje na stanowisko Kanclerza. Trochę powagi. Chyba że marzy wam się uliczna rąbanka na wzór niedawnych angielskich i obecnych amerykańskich, z totalną sklepową "wyprzedarzą", jaką w Polsce organizują dotąd jedynie kibole, ograbiający sklepy z chipsów i piwa. W centrum Gliwic nawet nie byłoby wielkich strat, wszak handlu na cywilizowanym poziomie właściwie już tutaj nie ma. Bo niby co ludowi opozycjoniści mogliby znienawidzonemu establiszmentowi "odebrać" i zniszczyć? Wszystko za dwa złote, bezużyteczne komputery z bankowych agencji bez pieniędzy, trochę smartfonów? Wątpię, żeby  ludowa rewolucja dojechała do "areny", czy "europy centralnej". Zresztą tej drugiej z pewnością będą bronić ochotnicze hufce "tych, którym się udało" w nowych suv-ach. Bo tu jakoś tak się utarło, że z błota do "czegoś" nie można dojść dzięki własnym zdolnościom i pracowitości, tylko dzięki "szczęściu" i koneksjom. 

  Kukiz ten schemat doskonale zna z autopsji. Ale jeśli od teraz chce być sam sobie, a nadto, całemu narodowi sterem i żeglarzem, to z nieprzemijającym znużeniem będę się tej "odnowie" byłego rockmana jakiś czas przyglądać.  Jednakowoż, Braun, to dopiero jest postać… choćby jego zapowiedź intronizacji Jezusa… Przemyślcie to jeszcze raz głęboko razem z jakimś kapelanem.

 10. Jak już na pisałem na I turę będę głosował na IDEE czyli na Kukiza a w II pójdę głosować na prezydenta i nie będzie to Komorowski.

  Liczę na to, że dobry wynik Kukiza otworzy ludziom oczy, że Polsce potrzebne są poważne zmiany, z których najważniejsze to:

  – jednomandatowe okręgi wyborcze i do sejmu i do senatu

  – zmiana konstytucji

  od siebie dołożyłbym:

  – ilość posłów tyle ile powiatów w Polsce czyli 314 + 66 = 380 posłów

  – ilość senatorów 2x tyle ile województw + dodatkowi senatorowie w jakiejś proporcji populacji do powierzchni i ilości dużych miast w województwie <<100

  w ten sposób ograniczyłoby się liczbę nierobów i możliwe że łatwiej było by ich rozliczyć przy następnych wyborach

Leave a comment

Your email address will not be published.


*