Iwona Rymar ? KWW Dariusza Jezierskiego ?Gliwiczanie? ? nr 3 w Okręgu nr 3

O mnie

Mam 40 lat i trochę życia za sobą, lubię kreatywność, ambitne cele i zdobywanie szczytów. Jestem osobą empatyczną – z jednymi związana jestem po sąsiedzku, z innymi łączy mnie ulica.

Jestem blisko ludzi i dla ludzi. To właśnie oni inspirują mnie do działania i stąd moje trwające właśnie studia pedagogiczne w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie (II rok). Jestem przede wszystkim mamą 3 dzieci i od 20 lat żoną. Stąd szczególnie jestem wyczulona na problemy rodziny. Od wielu lat współpracuję ze Szkołą Podstawową nr 14 w Sośnicy. Mam może niewielką, ale bardzo odpowiedzialną rolę.

O Sośnicy

Sośnica to dzielnica, której wielu wolałoby nie widzieć. Tymczasem problemy mieszkańców narastają i będą jeszcze poważniejsze, jeśli dojdzie do likwidacji kopalni. To właśnie mieszkańcy muszą być zatem szczególnie chronieni. Sośnica czeka na rzetelny, niewyssany z palca program rozwoju na najbliższą dekadę. Potem już wszystko potoczy się normalnie.

Stawiam sobie za cel bycie głosem tych, którzy nie mówią, lub których nikt nie chce wysłuchać. Marzę, by nasz dom jakim jest Sośnica, był jeszcze bardziej przyjazny dla rodzin, ludzi młodych, seniorów. Ta dzielnica powinna być jak glina w rękach garncarza. Mam nadzieję, że grupie ludzi skupionych wokół Dariusza Jezierskiego uda się z niej ulepić coś pięknego. Ja sama stawiam się zatem do dyspozycji.

Iwona Rymar

3 Comments on "Iwona Rymar ? KWW Dariusza Jezierskiego ?Gliwiczanie? ? nr 3 w Okręgu nr 3"

  1. jestem za toba-doskonale sie nadajesz:) powodzonka

  2. Jeśli nie Ty, to kto? Powodzenia! Trzymam kciuki!

  3. zdzisław bednarz | 9 listopada 2014 at 10:29 am | Odpowiedz

    Najlepszy kandydat, najlepszy człowiek. Gliwiczanie wybierajcie!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*