Jarosław Kaczyński o kozie, a chłopaki o…

Sobotnie słowa Jarosława Kaczyńskiego:

„Jednym z wielkich zadań, jakie jest przed nami jest zadanie polegające na tym, żeby przeciwstawić się korupcji. I w sferze aksjologicznej i prawnej i faktów”.

A tymczasem pierwszym radnym, który dowiedział się ode mnie o łamaniu prawa i samowoli gliwickich władz był Jarosław Wieczorek.

pog-wieczorekPierwszym posłem, który otrzymał ode mnie komplet materiałów na ten temat był Piotr Pyzik. Tak mnie przynajmniej zapewniano, bowiem wiele do myślenia dało mi kilka razy podkreślane stwierdzenie, że „to jest spotkanie nieoficjalne”. Inna sprawa, że wszyscy posłowie, a zatem także ci z PiS, otrzymali materiały na swoje skrzynki e-mail.

PPTo, co stało się potem i dzieje do teraz sprawia, że zadaję sobie pytanie, czy Jarosław Kaczyński jest w ogóle informowany o korespondencji, która do niego przychodzi (również był adresatem materiałów na temat sytuacji w Gliwicach).

A może „Prawo” i „Sprawiedliwość” w wydaniu gliwickim to już tylko slogany bez znaczenia na śmietniku historii? Naprawdę pora zapytać naszą waleczną prawą i sprawiedliwą czwórkę z Rady Miejskiej, co dla każdego z panów znaczą te pojęcia. Bo wygląda na to, że nic.

A prezes gada, gada…:

http://www.portalsamorzadowy.pl/raport/,55805.html

dj

11 Comments on "Jarosław Kaczyński o kozie, a chłopaki o…"

 1. I dlatego z PIS-orami nie ma co rozmawiać. Są jeszcze gorsi niż PO.
  Hipokryci i Wieśniaki !

 2. Z tego co mi wiadomo, informacje o popełnianych przestępstwach frankiewiczowskiej kliki i zgloszeniu tegoż do CBA i Kancelarii Premiera dostali radni z PO i radni KORUPCJI dla Prezydenta Gliwic. I co z tym zrobili?
  Będą musieli za to beknąć ! A dołożymy wszelkich starań żeby sprawiedliwości stało się zadość!

 3. Słowem pic na wodę dotyczący jedynie chyba tych miast gdzie PO rządzi

 4. Niech się pan jutro trzyma jeżeli pan nadal podtrzymuje decyzję o strajku głodowym.

 5. Redaktor szukał w PIS-ie prawa i sprawiedliwości? – dobre:). Jajcarz z redaktora.

 6. Przyjacielu…Redaktorze

  Ode mnie dowiedział się Wieczorek mailem za nim jeszcze wielu czytelników słyszało o oświadczeniach majątkowych i nim ten portal powstał( w roku 2010 pod koniec moje opracowanie pod tytułem Analiza Gliwickiego Magistratu czyli Hulaj dusza piekła nie ma jest prawo)
  Wiedział o tym mój przyjaciel J. Daszewski i Stowarzyszenie Gliwiczanie Razem. Wiedział o tym Patryk ,i były szef MSI a teraz słuszny oponent.
  Mogę wysłać korespondencję z UM ,Szefem propagandy itp.
  Setki maili.
  Nie roszczę sobie prawa lecz to był pierwowzór i proszę tylko o tym pamiętać. Gdy obali Pan ten psi układ klęknę i się ukorzę bo nie mogę patrzeć jak 16 latek się zabija z powodu biedy a jeden typ wysysa 466000 złotych rocznie. Za co?

  Poinformowałem o patologiach wszystkich powtarzam wszystkich bez wyjątku Radnych . Poinformowałem media w tym Nowiny ,Sejm Senat i inne badziewia demokratycznego CWANIAKOWANIA ,Prezydenta i zastępców. Skarbnika i sekretarza. Posłów z lewa prawa i ssania . Pies z kulawą nogą się tym nie zainteresował. Wiedzieli dyrektorzy szkół ,przedszkoli i Agend Miasta
  Cała szpica. Od początku informowałem o tym także Posła Pyzika .
  Z przekonaniem twierdzę że patologiami Posłowie zajmują się na Ukrainie a nie w rodzimej ruinie bo ruina trwać musi a nie upadać.

  Czegóż zresztą oczekiwać gdy Sejm blokuje podwyżki dla budżetówki lecz nie dla samorządów o których Redaktor pisze?
  Dla mnie to proste..koryto rządowe się odcina lecz to prawdziwe pozostawia .
  Samorządy są korytami i niczym więcej .Kolory koryt ,przynależność lewicowo ,prawicowa? A jakie to ma znaczenie? Koryto ,lokacja dzieci i pociotków na stolcu do ssania aż pyski z lizania bolą a nogi bez pomocy artresanu tańczą w układzie Panu NASSZEMU. Dlatego Politykierzy odchodzą z polityki i włażą tylcem do samorządów bo w nich można grać w pokera .
  Rząd jest na widoku a samorządy to olewają i dlatego Rząd wie co czynić.
  Genialnie wymyślone i dlatego Pan Redaktorze trafia na ZAPORĘ nie do przebicia. Nie da się zbić sitw samorządowych bo te są mocno na trwałe ulokowane w systemie SSANIA za aprobatą Warszawy bo tam na Wiejskiej lokują się ludzie z różnych stron stadnych INNOWACJI Jak stracą Posły to gdzie pójdą? W samorządy przecie bo nie na Strefy Sukcesu..za 1600zeta na miesiąc brutto
  Klikom rządowym nie wypada brać kasy z Państwa więc lokują się w państwach miastach jak Gliwice . Państwo z tym nic nie zrobi bo nie ma interesu. Państwo i jego draństwo też bez kasy będzie gołodupcem a co może gołodupiec?
  Nawet sobie upska nie pocałuje .
  Ssalnie to układ mafijny na który zezwalają pseudodemokratyczne organa gnijące od wewnątrz. Koniec nastąpi gdy ludziom będzie gorzej.
  Który rządowiec ,minister zarabia tyle co Prezesi Gliwickich spółek?
  Jeden przykład proszę ?Kto przebije Meneczera Marysza ,Henia Plastusiaka,Pachary czy Szarej dniówki i itp? Zegarki Nowaka ministra? Ale jaka chłopy i dziewczyny..Toż to ochłapy…
  Durny lud to łyka a cuda dzieją się na miejscu..

  Nigdy nie rozpatrywałem tego w kontekstach prawnych bo to uczynił Pan Redaktorze. Nie miałem do tego głowy bo gardzę tymi zgniłymi jabłkami i ich śmierdzącymi ogryzkami czyniącymi dobro na pokaz lecz wyżerającymi kasę i nic w tym im nie przeszkadza.
  To zgodne z prawem Złodziejskiego Układu Mafijnego reprezentowanego przez SEJM z wiejskiej.

  Wszystko ma jednak swój początek ,koniec i nic nie trwa wiecznie.
  Wystarczy mały udar a kasa?

  hmmm

  http://www.zycie-w-korycie.strefa.pl

  Wiem wiem..jestem chamem i hejterem lecz akcja rodzi reakcję oporu..

  Proszę pisać tylko tak jak było i nic więcej

  • Ej Marianek no poczytalem sobie te twoje opracowanie. I czytam:
   Bo miasto jest chronioną prawem i w zgodzie z nim ?krową mleczną? dla najlepszych ?dojarzy? co ukazują tabele . Do niczego się nie można przyczepić.
   i tu jest cala róznica między tobą a Jezierskim. Ty płakałeś że maja wiecej kasy ale twierdziles ze moga miec. On udowadnil ze nie mogą. Co, ojcow sukcesu przybywa zanim jeszcze facet glodowac zaczal? A kto powiedział że bedzie sukces?

   • Szanowni Panowie, nie mają sensu takie przekomarzania. Wartością samą w sobie jest już tylko to, że człowiek postrzega, że „coś nie gra”. I doprawdy nie można wymagać od każdego, aby studiował prawne zawiłości. Tak naprawdę, to wszyscy mamy prawo wierzyć, że samo Państwo Polskie ochrania nas przed bezprawiem. Problem w tym, że mówimy o sytuacji, w której Państwo musi nas bronić przed swoimi przedstawicielami. Zakończę zatem – sojusznicy, nie kłóćcie się! Nie spierajcie się o to kto, co i przed kim… To bez sensu. Po prostu róbmy wszyscy swoje. Co nam sumienie nakazuje

    • Oczywiście…tylko walczymy z bezprawiem prawdą czyż nie?
     Od lat jak kompletny idiota krytykowany przez wielu nazywam ten system Ssalnią.
     Zatem pytanie i na tym koniec!
     Dlaczego Łabędzioku twierdzisz że akceptowałem ich Ponad Etaty w Samorządowych korytach – tak ten psi system nazywałem i nadal nazywam.
     Niektórzy z nich są już tak opaśli z przeżarcia że bardziej przypominają karykatury facetów niż mężczyzn ale to inna sprawa.

     Nigdy nie twierdziłem że mogą mieć więcej bo nigdy nie mogli.
     Te kliki to wymogły a Rada poddańcza by w systemie się utrzymać czyniła to i owo.
     Podałem prawdziwego maila i prześlę każdemu ogrom korespondencji prowadzonej przezemnie z Wodzami UM.
     Ich odpowiedzi są nie tyle żenujące co zwyczajnie prymitywne ,prostackie ,głupie i odrealnione. No cóż nikt klikom nie przeszkadzał aż tu nagle KLOPS .
     Koryta zagrożone..

     Tak trzymać Redaktorze i dalej walczyć o to by Prezesiątkom zapewnić robotę za 1800 zeta na Super Strefie Sukcesu GLIWICE

     Taki mały dowód z youtube

     http://www.youtube.com/watch?v=jEDHDXkeAUI

     Na tym koniec ale pozwól kłamiesz więc muszę obalić twoją kłamliwą tezę..

     Przyznaję ..gdy to nagrywałem byłem lekko wstawiony…

 7. podobnie dla lokalnego pisowskiego specjalisty od przestrzegania „praw obywatelskich” i znanego „pisarza listów”, również tematyka łamania ustawy kominowej i antykorupcyjnej nie leży w centrum zainteresowania, o czym świadczą artykuły poruszane na blogu
  http://berezowski.blog.onet.pl/
  zapewne przed wyborami sobie przypomni o wartościach zawartych w nazwie ugrupowania i wtedy będzie się kreował na ich propagatora, a teraz lepiej nie zabierać głosu

 8. „czy Jarosław Kaczyński jest w ogóle informowany o korespondencji, która do niego przychodzi”. Nie jest.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*