Jest odpowiedź PRM Marka Pszonaka w sprawie radnego Kleczki

Komentarz może być tu tylko jeden – Rada Miasta Gliwice nie wypełniła swojej ustawowej powinności, odsyłając sprawę do Wojewody Śląskiego. Należy przy tym przyznać, że w ten sposób nie czekając na upłynięcie ustawowego terminu 30 dni, przyśpieszyła niezbędne procedury. 

odpowiedz

5 Comments on "Jest odpowiedź PRM Marka Pszonaka w sprawie radnego Kleczki"

 1. Wnikliwy obserwator | 27 marca 2015 at 6:00 pm | Odpowiedz

  Rozmiary ręcznego podpisu Pszonaka są doprawdy imponujące. Potężny zawijas powiązany z literą "m" robi wrażenie! Podpis ten został dokładnie obejrzany przez eksperta w dziedzinie grafologii. Specjalista orzekł, że Marek Pszonak (były filmowiec-amator, zajmujący się w przeszłości zarobkowym rejestrowaniem zabaw weselnych) ma ogromne kompleksy, a zarazem niespełnione aspiracje dyrektorskie. Jego obecna posada przewodniczącego Rady Miasta nie zaspokaja – w ocenie profesjonalnego grafologa – olbrzymiego apetytu Pszonaka na władzę. Można jednak z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że nie zostanie w życiu ministrem, ani np. wojewodą śląskim. Jego słabą stroną jest bowiem brak umiejętności posługiwania się poprawną polszczyzną w publicznych wystąpieniach. Wystarczy posłuchać, w jaki sposób prowadzi posiedzenia Rady Miasta. Popełnia rażące błędy składniowe, frazelogiczne, a nawet i gramatyczne. Pszonak jest po prostu upiornym mówcą. Szkoda, że w gronie obecnych radnych nie ma takiego odważnego fightera, który podczas sesji RM chciałby zapędzić Pszonaka w kozi róg….

 2. Ja uwielbiam, wprost mam ochotę seksualnie obcować, tak jak kościół katolicki i jego fałszywi wyznawcy w RM, z takimi dziełami dorosłych ludzi, którzy są rzekomo doświadczonymi, bo wieloletnimi funkcyjnymi RM, czasem nawet prawnikami… A tych prawiczków w szalikach, tobym… uch… Serio: Jak twierdzi prezydent, zmiana zarzadu miasta (a także składu RM) skutkowałaby liczoną w dziesiątkach lat zapaścią organizacyjną miasta. A co mamy obecnie? No, co mamy, to chyba widać. Nuda.

  Nabijasz się z tego, że na niegdyś reprezentacyjnej ulicy masz dziś tzw. "lumpeksy"? To spójrz na swojego "Bolida" z niemieckiego śmietnika, który dzięki polskim geniuszom renowacji, z dwóch rozbitych śmieci, dostarczyli ci za niewielką cenę "w pełni sprawny, nieco tylko używany, co można sprawdzić na liczniku, 

 3. Panu przewodniczącemu dobrze i miło patrzy tylko z oczów. Jedna ferajna.

 4. oficer łącznikowy | 27 marca 2015 at 9:24 pm | Odpowiedz

  BLE BLE BLE …MLE MLE MLE.

  GADACZ.

   

  .

Leave a comment

Your email address will not be published.


*