Jestem kibicem Piasta!

W związku z prezentowaną niżej źle przygotowaną, ale nie znaczy to, że nie niebezpieczną próbą wygrania ludzi, którym dobro Piasta Gliwice naprawdę leży na sercu ? jego kibiców, zdecydowałem się do nich właśnie skierować te słowa.

Gościu z insynuacjami dotyczącymi Piasta to sobie uważaj. Jak ci kibole zrobią z d… jesień średniowiecza to się 10 razy zastanowisz zanim napiszesz znowu jakieś głupoty i insynuacje. Pan Jezierski ksywa „Wydaje mi się”. No i oczywiście zawsze możesz napisać skargę najlepiej do Kofana Anana

Piastunka

Szanowni kibice Piasta Gliwice!

Nie będę tu dywagował, kto sklecił ten prymitywny tekst, umieszczony jako komentarz pod materiałem, który opublikowałem (itv.gliwice.pl) a dotyczącym skandalicznych manipulacji prawnych wokół spółki Piast Gliwice S.A., za którymi stoją bezpośrednio zastępca prezydenta miasta Piotr Wieczorek i desygnujący go do rady nadzorczej Zygmunt Frankiewicz. Pamiętam doskonale Wasze oburzenie w związku z wejściem tego pierwszego do RN. Pamiętam Wasze  intuicyjne przeczucie, że to co dzieje się wokół naszej drużyny, to nic innego jak zakulisowe manipulacje. Udowodniłem to w swoim materiale. Wskazałem na jednoznaczne, ordynarne złamanie obowiązującego prawa, które ostało się tak długo w niewyobrażalny dla mnie sposób. Poszedłem dalej ? napisałem wprost na jakie niebezpieczeństwo narażono Klub, doprowadzając do takiej sytuacji. To nie wieszczenia wróżki ? pesymistki. Rada Nadzorcza Piasta naprawdę w świetle prawa nie istnieje, a więc nie istnieje również powołany przez nią zarząd. Nie muszę Wam tłumaczyć, co to oznacza! W świetle prawa wadliwe są wszelkie umowy itp. Mam głęboką nadzieję, że nie znajdą się osoby, które zechcą to wykorzystać na szkodę Klubu i że ludzie odpowiedzialni za to co zrobili dołożą wszelkich starań aby sytuację naprawić. Podstawowym krokiem i to koniecznym dosłownie natychmiast jest usunięcie Piotra Wieczorka z Rady Nadzorczej. To nie ?może się stać?, to zgodnie z prawem MUSI SIĘ STAĆ NATYCHMIAST. Pisma z informacją o całej sprawie wysyłam już dziś do Wojewody, Marszałka, Ministerstwa Sportu oraz do PZPN.

Piotr Wieczorek nie wszedł do rady nadzorczej jedynie z głębokiej miłości do Klubu i piłki nożnej w ogóle. To jeden z elementów procesu zawłaszczania przestrzeni miejskiej a przede wszystkim przejęcia pełnej kontroli nad przepływem strumieni finansowych. Zdajecie sobie sprawę podobnie jak ja, jak wielkie środki przepływają przez klub. To właśnie między innymi interesuje zarząd miasta. 

Doskonale wiecie jak bardzo krótkowzroczne były decyzje tych osób dotyczące klubu, jak chybione poparcie Piasta dla p. Kręciny. W PZPN zmieniło się wiele ? Marek Koźmiński jest teraz bezpośrednim współpracownikiem prezesa PZPN. To, jak potraktowano w Gliwicach jego ojca jest sprawą powszechnie znaną.

Szanowni Kibice, zwróćcie uwagę, jak prowokator potraktował Was wszystkich w komentarzu. Jako ?kiboli?, którzy zajmują się głównie ?dupami? ludzi piszących prawdę. Najlepsze świadectwo za kogo uważa grupę mieszkańców miasta, którą chciał sprowokować.

A ja zwyczajnie w Was wierzę. W rozsądek i doskonałe rozeznanie w sytuacji Waszego, naszego Klubu. Za d?, rzecz jasna nie w sensie dosłownym, to należy wziąć bezprawnie zasiadającego w RN człowieka. To, że Piotr Wieczorek od piątku wciąż w niej zasiada to kolejny skandal i najlepszy dowód na to, że w Gliwicach prawo nie oznacza tego samego dla wszystkich.

z wyrazami szacunku

Dariusz Jezierski

5 Comments on "Jestem kibicem Piasta!"

 1. (???)
  Ja p??lę , ale sitwa w tym mieście!
  Czas to skończyć !

 2. Jak to kto sklecil ten tekst? „wojtek”! To chyba oczywiste.”wojtek”, czyli Zygmunt z Markiem.

 3. Sawant ? gienialny idiota.
  Sawanci to ludzie obdarzeni ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Zdolności ich umysłów znacznie przekraczają granice rozumowania i wyobraźni przeciętnego człowieka.
  http://katarzynafrak.natemat.pl/6007,sawant-obdarzony-niezwyklym-umyslem

  ??Uszkodzenie mózgu nie musi być destrukcyjne. Czasami wyzwala nowe umiejętności i stany psychiczne. Tzw. sawanci mają uszkodzoną lewą półkulę i niski iloraz inteligencji (40-70 punktów IQ)..?
  http://www.wprost.pl/ar/190778/Cuda-medycyny/

  W czaszce zdrowego człowieka znajdują się cztery niewielkie komory, wypełnione płynem. U Francuza były one tak powiększone, że prawie nie było miejsca na mózg. Została mu tylko cienka warstwa komórek mózgowych. Ma żonę, czworo dzieci i pracuje jako urzędnik państwowy – napisali lekarze w piśmie do specjalistycznego pisma medycznego ?Lancet?.
  http://www.eioba.pl/a/1nur/czlowiek-bez-mozgu-zyje-we-francji
  Czytaj też:
  http://marhan.pl/index.php/biblioteka/54-tajniki-ludzkiego-umysu/3147-tajniki-ludzkiego-umysu-prawy-do-lewego?tmpl=component&print=1&page
  http://www.biol.uw.edu.pl/sknn/pliki/archiwum1112/27.03%20Geniusz%20czy%20idiota.pdf

  Pytanie:
  Kto kieruje w Gliwicach?
  Bo na pewno nie sawanci !

 4. Może pan zgłosić to na policje to już jest nawoływanie do popełnienia przestępstwa.

 5. „Piastunka” sama przyznaje, że ten klub ma kiboli, a nie kibiców.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*