Justyna Trochimiec ? KWW Dariusza Jezierskiego ?Gliwiczanie? ? nr 5 w Okręgu nr 2

 Justyna Trochimiec

O mnie

Mam 39 lat, jestem rodowitą Gliwiczanką. Na Politechnice Śląskiej w Zabrzu ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz licencjat z Administracji Państwowej. 

Od wielu lat pracuję w Zarządzie Budynków Miejskich I TBS w Gliwicach, więc problem gospodarki mieszkaniowej w naszym mieście znam od podszewki.

W miarę moich możliwości zawsze staram się pomagać potrzebującym poprzez przekazywanie darów na rzecz "Szlachetnej Paczki", "WOŚP" i wielu innych organizacji pomagających potrzebującym. Kocham zwierzęta i im również staram się pomagać.

Mój czas wolny najchętniej spędzam z rodziną. Dużo spacerujemy, jeździmy na rowerach albo wyjeżdżamy gdzieś w Polskę, czy też zwiedzamy okolicę.

O Centrum

Głównym tematem, którym chciałabym się zająć jest rozwój gospodarki mieszkaniowej w naszym mieście. Niestety od wielu lat nie powstał tu żaden nowy budynek komunalny, w którym ludzie oczekujący latami w długich kolejkach na liście, mogliby otrzymać mieszkanie. Listy oczekujących są długie, a lokali nie przybywa. Pora więc to zmienić!

Kolejnym tematem będą żłobki i przedszkola. Skoro w Gliwicach jest przyszłość, to należy ją zapewnić mieszkańcom już od urodzenia. To dzieci są naszą przyszłością i to o nich musimy teraz pomyśleć. Trzeba więc zwiększyć ilość miejsc w  żłobkach i przedszkolach, a jeśli będzie to konieczne stworzyć nowe. Należy również zadbać o już istniejące, ponieważ większość z nich wymaga remontów. Place zabaw powinny być wymienione, bo w większości są to huśtawki pamiętające nasze dzieciństwo. 

Chciałabym również stworzyć więcej miejsc sprzyjających matkom z małymi dziećmi, nie tylko w Centrum, ale we wszystkich dzielnicach miasta.

Jako mieszkanka Centrum chciałabym szczególnie w tej dzielnicy zwiększyć ilość miejsc parkingowych. Jest wiele lokalizacji, w których można stworzyć nie tylko zatoczki parkingowe, ale nawet wybudować wielopoziomowe parkingi.

Gliwice to przede wszystkim mieszkańcy! Sami tworzymy nasze miasto, stwórzmy je więc przyjaznym dla nas!

Justyna Trochimiec

3 Comments on "Justyna Trochimiec ? KWW Dariusza Jezierskiego ?Gliwiczanie? ? nr 5 w Okręgu nr 2"

 1. Droga Pani Justyno, poniewaz ma Pani odpowiednie wyksztalcenie i niemale doswiadczenie w branzy, to planow i marzen po ewentualnej wygranej Pani, nie bede sie czepial. Ale mam dwa inne pytania:

  1) dlaczego prezentuje sie Pani tutaj na dwoch roznych fotkach?

  2) "WOSP" nie tak dawno slynny blogier "Kurka" ujawnil wielu frajerom, prawdziwa dzialalnosc zabawnego Owsiaka, "ktory latal po stole w tvn, i szukal ukrytego sloika z kasa", potem oskarzyl tegoz blogiera o pomowienia w sadzie. W sadzie Owsiak przegral z kretesem i zostal wezwany do przedstawienia wszystkich jego rozliczen z tzw. "dzialalnosci harytatywnej", ktorych oczywiscie do dzisiaj nie dostarczyl. Moje pytanie, jak sie Pani z tym czuje?

  Do wiadomosci, ja tez pomagam chetnie wszedzie tam gdzie odbywa to przejrzyscie i z jakas logika, dlatego nigdy nie popieram publicznego na taka skale zebractwa w dodatku z fajerwerkami, z kasy z tzw. "ofiarnych frajerow";)

 2. Witam!

  Prezentuję się na 2 różnych zdjęciach, ponieważ jedno jest z moich zbiorów prywatnych, sprzed kilku lat, a obecne to wynik naszej wspólnej sesji. Wyglądam na nich różnie, ale w końcu kobieta zmienną jest.

  Jeśli chodzi o drugie pytanie, to prawomocnego wyroku sądu w tej sprawie jeszcze nie ma, więc nie można z góry obwiniać Pana Owsiaka. Nie czuję się oszukana, ponieważ z tych pieniędzy zakupiono masę sprzętu do szpitali. Moje dziecko również z tego korzystało. Jeśli wyrok będzie skazujący to po prostu zaprzestanę dalszego wspierania tej fundacji. 

 3. Pani Justyno. Jako osoba wyksztalcona powinna pani wiedziec, ze pokryciem kosztow sprzetu szpitalnego powinno zajmowac sie panstwo, a zebranina Owsiaka, na ktorej on zarabia wielka kase dla siebie, to wstyd, media robia wode z mozgu Polakom i pani niestety nie potrafi do tego krytycznie podejsc, tylko powtarza jak papuga poparcie dle naciagacza. Ludzie placa tyle na ZUS, ze zamiast nowoczesnych budynkow i wyplat, szpitale powinny byc wyposazane z naszych skladek, a  ladowanie kieszeni owsiakowym poplecznikom wcale nie przyspiesza terminow i efektow leczenia…

Leave a comment

Your email address will not be published.


*