Knurów planuje kolonie

Jeśli ktoś uważa, że to zbyt wcześnie zapewne zapomina, że przede wszystkim profesjonalne przygotowanie wypoczynku letniego dla najmłodszych to spore logistyczne wyzwanie, a po drugie, że tylko tak wczesna inicjatywa zapewnia znalezienie tych najlepszych lokalizacji. Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Knurowie z całą pewnością stanęło na wysokości zadania.

Dzieci z roczników 2004 i starszych będą miały okazję spędzić 15 dni w Chłapowie, które należy do wiodących miejscowości wypoczynkowych nad naszym morzem. Spędzą tam 15 dni (od 1 lipca) w Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym Jaśmin. Otrzymają trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Warto dodać, że pokoje posiadają łazienkę i TV. Opiekę zapewni kadra pedagogiczna z knurowskich szkół. Dzieci zostaną dowiezione na miejsce wypoczynku i wrócą do Knurowa autokarem LUX. Oczywiście każdy uczestnik ma zagwarantowane ubezpieczenie NNW.

Koszt kolonii to 1150 złotych. Informacje i zapisy prowadzone są w  sekretariacie MOPP przy Al. Lipowej 12 lub telefonicznie pod numerem 32 235 27  13 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15, oraz w piątki między 9 a  13).

Be the first to comment on "Knurów planuje kolonie"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*