Kobiety Bergmana? Już prawie są!

Ponad 20 kandydatek do ról w spektaklu "Persony" na podstawie sztuki Nikolaia Rudkowskiego spotkało się podczas finałowej części castingu, polegającej na zaprezentowaniu zadanych fragmentów tekstu. Panie były w tym czasie fotografowane, a ich pracę rejestrowała kamera.

Cały weekend zajęło mi wyłonienie obsady. I… okazało się, że będzie potrzebna dogrywka. Powód? Znakomity poziom zaprezentowany przez aktorki, który w tej chwili praktycznie nie pozwala bez żadnych wątpliwości wyłonić tę, która najbardziej odpowiada moim wyobrażeniom o postaciach Liv i Harriet.

No właśnie… Nie mam żadnych wątpliwości co do obsady roli Ingrid. Zdecydowanie najbardziej ujęła mnie Lena Kowalska, która swoją bardzo wyważoną, skupioną i przemyślaną w każdym calu prezentacją nie zostawiła miejsca na żadne wątpliwości.

Rolę Liw zagra jedna z trzech kandydatek: Sandra Staniszewska, Julia Mańkowska, Izabela Zwierzyńska

W Harriet wcieli się Izabela Zwierzyńska lub Kaja Kozłowska.

Ostateczna decyzja już w środę, kiedy to zaprezentuję czytelnikom fotografie wybranej trójki, wykonane podczas naprawdę dobrego castingu.

Dziś trzy fotografie wykonane przez Łukasza Gawina, prezentujące Lenę Kowalską,podczas wspólnej prezentacji z Kają Kozłowską. No, sami powiedzcie!

IMG_7821

IMG_7824

Dariusz Jezierski

1 Comment on "Kobiety Bergmana? Już prawie są!"

  1. Panie Darku, ma Pan gust i powodzenie, aż zazdroszczę Panu. Życzę powodzenia i udanego wyboru.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*