Kołodziejczyk nie jest już prezesem Piasta Gliwice!

Na razie jeszcze nieoficjalnie, ale już wiadomo o co chodzi… Jarosław Kołodziejczyk, jeden z gliwickich spółkowych super menadżerów, prezes GKS PIAST SA został zawieszony w czynnościach.

Od dziś obowiązki prezesa pełni dotychczasowy przewodniczący Rady Nadzorczej Grzegorz Jaworski. Cóż, tradycja postępowania z prezesami tej spółki zostaje podtrzymana. Po raz kolejny wszystko odbywa się, mówiąc delikatnie, w nie do końca jasnych okolicznościach.

Dodajmy, że prezes Jarosław Kołodziejczyk był negatywnym bohaterem wielu artykułów Info-Postera. Oto niektóre z nich:

http://info-poster.eu/zniszczyli-piasta-zarzneli-tarzana-a-miliony-diabli-wzieli/

http://info-poster.eu/lewizna-w-gks-piast-czyli-maly-szwindel-w-wielkim-klubie/

http://info-poster.eu/prezes-kolodziejczyk-nie-ogarnia/

http://info-poster.eu/kaszowski-vs-kolodziejczyk-czyli-gietki-jezyk-prezesa/

 

5 Comments on "Kołodziejczyk nie jest już prezesem Piasta Gliwice!"

 1. Mierny adwokacina, który o sobie mówi, że "wszystko może załatwić", będzie musiał "załatwiać" dobrą formę dla piłkarzy. Może mu Kręcina pomoże po starej znajomości. Sylwetkę Prezesa już ma, a umiejętności zarządzania i wiedzę posiada taką, jak jego przyjaciel Piotr Gerard Wieczorek. Nie zauważył nawet, że zasiadał w radzie nadzorczej rozwiązanej z mocy prawa /po złamaniu przez Wieczorka ustawy kominowej/. To Mistrz wlizywania i  figurant P G Wieczorka. Piast zatem skazany jest  na porażkę.

 2. Wieczorek zawinił Kołodziejczyka powiesili? Taki los figuranta. Tłuszcza dostała winnego, przez kilka tygodni motłoch się nie odnajdzie, ale może rzucać tortami w kozła, dopóki nie zorientuje się, co naprawdę jest grane. Ale, co jest grane dobrze wie, tylko udaje, że nie kmini. Jak w kościele. Wszyscy wiedzą, który ksiądz komu i kogo, i z kim dzieci ma, ale na tacę wszyscy równo dają. Żeby się dzieci dobrze chowały. Taki bogobojny naród, wierny. 

  Ktoś przyjmuje zakłady, czego prezesem będzie Kołodziejczyk jeszcze w tym roku? A może zapisze się do Stowarzyszenia? 😉

 3. Smutne jest to, że UM – większościowy (hehe) właściciel (za)nasze)go klubu trwoni potencjał jaki niesie ze sobą zjawisko uczestnictwa w kulturze fizycznej. Ale do tego trzeba wiedzy i mądrości, czyli tego czego najbardziej brakuje miejskim fachowcom od sportu. Wolą obnosić swoje brzuchy i wąsy w loży VIP i na wczasach z drużyną.

  • …I różowieć jak  członek Rady Nadzorczej za niemałą kasiorę  będący członkiem SLD.

   Pogonić ich do roboty a brzuszyska opadną i….. dostrzegą to czego teraz nie widzą.

   przyjemne z pożytecznym grubasy…

 4. Zawieszony i nie zawieszony. Samochodem sponsora – Opel – dalej jeździ, telefon dalej nabija, kasa miejska zapłaci, pensje nadal pobiera!!!  Bez komentarza…  

Leave a comment

Your email address will not be published.


*