Komenda Miejska Policji reaguje… a co na to winni?

Tomasz Żukowski wiele razy interweniował do właściwych instytucji, w celu przeciwdziałania oczywstemu łamaniu prawa. O co chodziło tym razem najlepiej wyjaśni pismo z Wydziału Ruchu Drogowego KM Policji w Gliwicach. Oto ono:

pismo

Jeszcze więcej mówi kolejne pismo Tomasza Żukowskiego, wystosowane w odpowiedzi na powyższe 17 czerwca:

Witam,
Bardzo dziękuję za zainteresowanie się tematem.

Niestety ani główny sprawca zamieszania ZDM, ani wykonawca robót (bliżej nieznany, bo nawet nie ma wymaganej prawem tablicy informacyjnej) nie podjął żadnych działań w kierunku ucywilizowania dojścia do szpitala. Nie wspomnę już o sytuacji jaka ma miejsce w nocy i np. po deszczu.

Nic się również nie zmieniało jeśli chodzi o wykorzystywanie przez dzieci z okolicznych domów stert piasku i głębokich  wykopów  jako placu zabaw. Dość ekstremalnych trzeba przyznać zabaw.

Pozdrawiam  

Tomasz Żukowski

 

7 Comments on "Komenda Miejska Policji reaguje… a co na to winni?"

 1. Zastanawiam sie czy to pieniactwo czy zbedna troska o innych.dzieci w piasku czy wykopach maja rodzicow,zatem czy autor chce uzdrowic zbednie swiat czy uwaza,ze rodzice tych wszystkich dzieci to nieudacznicy wychowawczy.sam bawilem sie na osiedlu,ktore onegdaj sie budowalo i zabawa byla przednia.nie zauwazylem,zeby w trakcie prac w poblizu byly jakiekolwiek dzieci, a mieszkam obecnie w tej okolicy,czy zabawa w piachu w sobote czy niedziele jest niebezpieczna.podejrzewam autora,ze zapomnial wol jak dziecieciem byl.nigdy nie robil niczego … ??? na co nie bylo przyzwolenia,naprawde?

  • Jeżeli były jakieś uzgodnienia, to należy się ich trzymać. A tutaj wychodzi poczucie bezkarności ze strony ZDM i PRUiM. Nikt nie pilnuje, więc "hulaj dusza, piekła nie ma". Zapomnieli chyba, że to oni są dla mieszkańców, a nie na odwrót i że to nie jest ich prywatny folwark.

   A takie przyzwolenie, które Ty reprezentujesz, niestety utwierdza ich w poczuciu, że mogą robić co im się tylko podoba, zupełnie nie licząc się z mieszkańcami.

 2. ZDM i ich guru ZF ma to gdzies. Jak wszystko co dotyczy gliwiczan. Jedyna ich metoda jest klamstwo. ZF siedzi na urzedzie sila.

 3. marianandrzejczak | 18 czerwca 2015 at 9:25 am | Odpowiedz

  Gdyby to był tramwaj w likwidacji to na rozkaz Paszy  siły Policyjne przysłały by śmigłowce,batalion Rangersów i posiłki ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. A tak niczego nie trza.

  Znienawidzony przez większość Polaków SYSTEM ma swój początek w Samorządach! Nikt oprócz mnie w ogóle nie porusza tej kwestii. Tak jakby ona nie istniała,jakby była obok ,jakby była czymś pozytywnym. Tak nie jest. Coraz bardziej widać że ta niezauważalność jest na rękę także PRZECIWNIKOM SYSTEMU.
  Kukiz, Korwin Mikke,Kowalski czy Braun pomijają ten fakt. Dlaczego skoro o każdej porze dnia czy nocy jestem w stanie udowodnić że SAMORZĄDY są częścią Systemu i tkwią w nim niczym doskonale oliwione łożyska? Wiecie co myślę? Myślę że tylko gadką oni chcą ten System obalić pomijając Samorządy gdyż duża część antysystemowców tkwi w Samorządach. Oni nawet zaakceptują JOWy byle odwlec swój upadek. Dawno temu uczyniłem opracowanie Analiza Gliwickiego Magistratu czyli Hulaj Dusza Piekła nie ma jest Prawo. Na bazie tegoż materiału powstało opracowanie Gliwice Strefa Sukcesu. Można się czepiać dlaczego Gliwice. Ano dlatego że to NAJ NAJ NAJ NAJ MIasto w RP. NAJ dłużej panujący Prezydent(22 LATA!!!) Demokratycznie zawsze …a jakże wybierany. Potrafiący udowodnić MASOM że 6,92% to ponad 50% (to poważnie) Materiał zrobiony był przed referendum ale nie dla REFERENDUM . Dla ówczesnego Referendum powstał tylko rysunek. Zapoznajcie się z tym materiałem co i jak się dzieje w Samorządach Komu System służy i służyć będzie gdy ANTYSYSTEMOWCY?? nie wezmą się za Samorządy.

  Coś tu śmierdzi…

  LICZBY porażają. Ośmiorniczki  rządowe przy SAMORZĄDACH upadają.

  http://info-poster.eu/wp-content/uploads/2012/09/Gliwice-Strefa-Sukcesu1.pdf

 4. Panie Marianie, skala wykolejenia idei samorządu w Pyskowicach czyli skala zawłaszczenia majątku publicznego  już dawno przekroczyła nieprzekraczalne granice.

  Burmistrz Wacław zarabia tyle samo co wasz Prezydent Zygmunt, jeszcze tylko należy nadmienić, że budżet roczny Pyskowic to 50 milionów zł, a budżet Gliwic to 1,5 miliarda zł to oznacza kwotę 30 razy większą niż w Pyskowicach (pisałem o tym http://info-poster.eu/pyskowicki-samorzad-czy-nierzad/

   

 5. marianandrzejczak | 18 czerwca 2015 at 7:41 pm | Odpowiedz

  Szanowny Andrzeju.

  Widać Pasza Paszy nierówny ale wierzaj mi że jednako zostaną rozliczeni. Pyskowiczanie są NAJ ..Gliwice zdetronizowano w sprawie osiągania dochodów przez Waszego Paszę  w rozliczeniu na efekt BUDŻETU .       Nie wierzę bo sprytny małymi kęskami się posiłkuje a tak wychodzi ze puchnie tragicznie. Po jaką zatem cholerę go wybraliście ponownie? No po jakom?

  My chociaż próbowali się zgromadzić w jednym miejscu i uczynić Referendum. A WY?

 6. Na wszystko przyjdzie odpowiedni czas,pyskowiczanie muszą dojrzeć do referendum,by skutecznie odwołać burmistrza Kęskę.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*