Komentarz dnia: Andrzej Gałażewski o mnie i kontroli NIK

Poseł Andrzej Gałażewski był jedynym z parlamentarzystów Ziemi Gliwickiej, który zareagował na przekazywane przeze mnie wielokrotnie informacje, dotyczące patologicznego łamania prawa w spółkach z udziałem Gminy Gliwice. Wprawdzie trwało to dość długo, ale to właśnie on wystąpił z właściwym wnioskiem do NIK:

http://info-poster.eu/konferencja-prasowa-3-posel-galazewski-wystapil-do-nik/

W ostatnim numerze "Życia Gliwic" jednoznacznie ocenił moją osobę w kontekście wyników tej kontroli, co przyjmuję z dużą satysfakcją:

Wniosek złożyłem po przeczytaniu materiału zgromadzonego przez Dariusza Jezierskiego. Okazało się, że jego praca śledcza nie była, jakby z pewnością chciał prezydent Frankiewicz, politycznym awanturnictwem, lecz dobrze udokumentowanym materiałem, co potwierdzają wyniki kontroli.

Cieszy również fakt, że poseł Gałażewski nie miał żadnego problemu z wyrażeniem publicznie pochwały pod adresem konkurenta względem kandydata PO do objęcia funkcji prezydenta Gliwic, Borysa Budki. Dobre standardy najlepiej wprowadzać stosując je.

Raz jeszcze, korzystając z tej okazji, dziękuję Posłowi Andrzejowi Gałażewskiemu za jego postawę w sytuacji, gdy tak wiele osób i organów wybrało bezczynność.

Dariusz Jezierski

1 Comment on "Komentarz dnia: Andrzej Gałażewski o mnie i kontroli NIK"

  1. Oceniam to inaczej. Poseł Gałażewski ma spore doświadczenie, a może zna też jakieś niejawne sondaże i dlatego sądzi, że ta wypowiedź nie zaszkodzi PO, bo B. Budka ma jednak większe szanse od D. Jezierskiego na wygranie z Frankiewiczem, zapewne w drugiej turze to się stanie. Natomiast może chcieć mieć dobre relacje z przyszłym radnym Jezierskim, który ma też ciągle szanse na wejście do RM Gliwice.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*