Komentarz dnia – z Borysem Budką „dookoła”

Obserwując wzmożoną aktywność mojego szanownego konkurenta Borysa Budki w mediach społecznościowych, postanowiłem na tej płaszczyźnie podjąć coś w rodzaju namiastki debaty. Ta prawdziwa, jak widać, także dzisiaj odbyć się nie mogła. Widząc, że jednak z czasem Pana Borysa nie jest aż tak źle (choć oczywiście udostępnienie posta na Fb zabiera go mniej niż rozmowa w studio), w szczególnie interesujących mnie kwestiach dorzucam swoje trzy grosze. 

A jednak żal, że poszermować na poglądy możemy tylko wirtualnie… 

Dariusz Jezierski

8 Comments on "Komentarz dnia – z Borysem Budką „dookoła”"

 1. Przecież im wszystkim zależy tylko na tym, żeby się dostać do sejmu.

 2. Widzę tam (na Fb), że poseł Budka już nie może się doczekać, kiedy zostanie pozbawiony mandatu poselskiego. Chciałbym go pocieszyć. Panie pośle, w tę niedzielę jeszcze nie, w ostatnią niedzielę listopada też nie, ale za jakiś rok… chętnie, czemu nie?

 3. Panie Darku, udzial Budki w tych wyborach nie jest po to by z Panem debatowac ale PO to, ze gdyby jednak zbudowany przez Franka ponad 20-letni elektorat, ktory wyraznie sie kruszy i slabnie zawiod i doszlo do drugiej tury, to on jako "parasol" jest bardziej upragniony do debaty przez Frania niz Pan, a dlaczego to chyba nie musze nikomu tlumaczyc;)

 4. Platforma uważa zatem, że najlepiej problemy Gliwic zna radny z Zabrza

 5. Blisko dwie trzecie Polaków uważają, że prezydenci miast powinni rządzić maksymalnie przez osiem lat, czyli dwie kadencje – wynika z sondażu Millward Brown

  http://natemat.pl/123833,jak-obalic-prezydenta-polacy-domagaja-sie-kadencyjnosci-w-wyborach-samorzadowych

   

   

 6. Panie redaktorze, czy poseł Budka znajdzie dzisiaj czas na debatę z Panem?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*