Kto za to płaci?

Bo reklama dość kontrowersyjna. Prezydent miasta ma być prezydentem wszystkich jego mieszkanców i reprezentować ich jako wspólnotę. Jeśli reklama płacona jest ze środków miasta, jakim prawem reklamuje przy okazji kandydata na prezydenta, który z całą pewnością jest kandydatem jedynie części gliwiczan…?

Frankiewicz

10 Comments on "Kto za to płaci?"

 1. Dziwi? Mnie nie.
   

 2. Gdyby obaj zyrandolowi i inni tez jadali salatki, jak pani Profesor, to by posiadali podobna wiedze. Ale, jak pokazuje przedstawiony przez Pana real, zyrandolowi obzeraja sie tzw. czekoladowa demokracja, i stad u nich az tak widoczne zatwardzenie;)

  http://telewizjarepublika.pl/pawlowicz-29-prezydentow-miast-lamie-standardy-wyborcze,17269.html

 3. Panie Dariuszu, moze by tak w Gliwicach zrobic muzeum Frankiewicza i np. zamieszczac tam zdjecia ze zniszczenia przez niego miasta?

 4. To prawda. Miasto wygląda jak po tajfunie. Dlaczego wszędzie widać tylko brud, odrapane, niechlujne, elewacje? Ulice niesprzątane od wielu lat. Ten syf świadczy po prostu o złym gospodarzu a przy okazji pokazuje nasze ubóstwo.

  • A w miejskim szmatławcu piszą,że miasto pięknieje i niektórzy przyjezdni do Gliwic w wiadomym czasie z przodkami prezydenta/tego gliwickiego/ byliby mnie pobili za takie gadanie o zaniedbanym mieście.Strach się bać

 5. Ja na pewno nie posłucham wybrańca gliwiczan. Mam swoj rozum, wolę i myślenie dla mojej Ojczyzny. Dość prywaty. Polsce i Nam potrzeba radykalnych zmian. Czy ja dobrze widzę, iż koło ZF siedzi Wielki Przegrany w Poznaniu?

 6. Moze nalezaloby sie zastanowic, skad Frankiewicz ma miliony? Nazbieral z tej marnej pensji? I dlaczego poparl Komorowskiego? Czy az tak boi sie czegos?

 7. Pensja w istocie nie pozwala na taki dobrobyt. Ale prezydent winnien być poza wszelkimi domysłami i zero prac poza magistratem. A nasz jest przecież bardzo zajęty pracą rzekomo naukową. Ta sytuacja rodzi społeczną dezaprobatę dla tego typu układów. A na temat poparcia, dla aktualnie sprawującego władzę w kraju prezydenta, trafnie wypowiedziala się poseł Pawłowicz. Ja chcę zmian.

 8. Komorowski i Frankiewicz…ferajna!

 9. Podobala mi sie wypowiedz p.Dykiel w telewizji na temet P.Komorowskiego wszystkie oskarzenia byly prawdziwe.Pracowac do 67 lat nie do czekac emerytury.Emeryci i podatki.Podatki w gore.Ale dekorowac to on umie i pozatym nic wiecej.Czas aby odszedl do uczciwe pracy do 67.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*