Kurier Referendalny – odcinek 3 (specjalny!!!)

Szanowni Państwo, zdecydowałem się na podjęcie zdecydowanych, a nawet drastycznych kroków.

Motywuję to zarówno w Kurierze Referendalnym jak i w piśmie, skierowanym do CBA:

Zgłoszenie – Gliwice

Prezentuję jeszcze wspomniane w materiale oświadczenie:

A zainteresowanym tematem polecam:

http://info-poster.eu/blyszczace-samochody-i-metna-gra/

http://info-poster.eu/co-oswiadczyl-pan-krystian-tomala/

http://info-poster.eu/felietony-felietony-gordyjski-wezel-klassikauto-pl/

 http://info-poster.eu/metne-zdjecie-bo-w-um-robi-sie-metnie/

http://info-poster.eu/w-promocji-towarzysko-niedopuszczalne-w-swietle-ekspertyzy/

Dariusz Jezierski

12 Comments on "Kurier Referendalny – odcinek 3 (specjalny!!!)"

 1. ??Ale czy to coś złego?…?

  Moje hobby, to numizmatyka.
  Ale, tylko pieniądze w obiegu…
  Dlatego nie chcę być Prezydentem?

 2. Marek Berezowski | 30 sierpnia 2012 at 1:21 pm | Odpowiedz

  Ciekawe jak teraz zareaguje CBA, bo kilka lat temu, gdy zwróciliśmy się do CBA o wyjaśnienie przyczyn utrzymywania tranzytu tirów w centrum Gliwic, ta przesłała sprawę do rozpatrzenia przez Komisję Gospodarki Komunalnej RM, a ta wyrzuciła ją do kosza. I tak się skończyło.

 3. .Żeby oficjalnie pisać i podawać że Tomala zarobił na swojej stronie 60 tysięcy zł. to trzeba mieć na to papiery albo być głupim zadymiarzem. Wiemy już że dokumentów na to co gadasz nie masz bo już byś je dawno opublikował więc… Podtrzymuję więc że będzie to dla Ciebie bardzo kosztowne doświadczenie 🙂

  • Pozwól Karolu, że odpowiem na jeden z Twoich postów, które jednak zdecydowałem się opublikować, aby inni mogli poznać siłę Twojej argumentacji. Po pierwsze całkowicie nie masz pojęcia o tym, że można mnie pozwać w trybie referendalnym. Jak każdego i wcale nie musi być związany z referendum. Pomijając fakt, że nigdzie nie podałem że T. zarobił na swojej stronie takie pieniądze (tu trud szukania, jeśli uważasz, że tak pozostawiam Tobie). Po drugie – nie spotkałem się z informacją jakoby ktoś, kto w jakikolwiek sposób związany jest z referendum, miał tracić prawo do wykonywania zawodu. Po trzecie wreszcie – są to ostatnie Twoje wpisy w takim tonie, które zostaną opublikowane na tym portalu. Piszę z życzliwości, żebyś się daremnie nie napracował. Swoją drogą – 48 godzin to zastanawiał się kilka tygodni temu pan T. co odpowiedzieć na zarzuty. A swoją drogą, wiarygodny Karolu, nie zastanawiałeś się dlaczego nikt dziennikarza który „pomawia” kryształową władzę w osobie pana T. od kilku tygodni, nie podał do sądu w dowolnym trybie? Nie, tacy jak Ty nie zastanawiają się. Tchórz? Zadymiarz? Rozumiem, że tylko tacy bohaterowie jak ty chowają się za fałszywymi pseudonimami. Tchórze zaś występują pod właśnym nazwiskiem i patrzą w oczy rozmówcom. Ot mentalność gliwicka – produkt 19 lat. Cóż, więcej karolu nie podyskutujemy…

 4. mimo wszystko napisze jeszcze raz. Nie zależy mi na publikowaniu moich wypowiedzi. ważne że ty je przeczytasz. Nikt nie podał cię do sądu bo każdy zdaje sobie sprawę że o tym marzysz. Pragniesz rozgłosu chcesz zaistnieć – to byłaby dla ciebie gratka. Zresztą sam nie potrafisz ukryć jak cie denerwuje że nikt nie reaguje na to co piszesz, boli strasznie. a przecież ty jesteś znanym dziennikarzem (sic! ) reżyserem (sic!). Ale na twoim miejscu nie spałabym spokojnie – sprawiedliwośc cie nie ominie

 5. Epistoły Karol brzmią jak groźby rozhisteryzowanej paranoiczki. Karol jest bardzo mocno wkurzona, ale chyba nie wie, że zgłoszenie do organów ścigania zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa nie jest objęte sankcjami karnymi. Może Karol chce się poskarżyć w Sądzie, może już obmyśla, ile udałoby się wycisnąć z obywatela za jego troskę o transparentność urzędów i urzędników, ale myślę, że Karol powinna się porządnie wyspać, bo wydarzenia ostatnich dni mocno nią wstrząsnęły i zaburzyły przytomność umysłu.

 6. W odróżnieniu od ciebie nie cierpię na rozdwojenie jaźni i nie odpisuję sam sobie. Dariusssu jesteś osobą niezrównoważoną emocjonalnie – każdy to może zobaczyć w twoich kamerowych wystąpieniach. Taż to cyrk, pardon, teatr jednego aktora. Byc może zgłoszenie do organów ścigania nie jest objete sankcjami ale ich publiczne rozpowszechnianie już jak najbardziej. A co tu mamy? Info-poster nota bene zarejestrowany na kochankę, publikacja Kurierka referendalnego na fejsie, publikacje w podupadającejj gazetce kolegi – chyba wystarczy. Przeczytaj, sobie i przemysssl

  • Opublikowałem ten paszkwil. Po to, aby Państwo wszyscy mogli się przekonać w jakiej formie prowadzi się dyskusję społeczną. Jak bardzo Ci, którzy czują się zagrożeni zdecydowani są miażdżyć osoby, które myślą inaczej, krzywdząc ich rodziny, znajomych, posługując się wyssanymi z palca informacjami. Nawiasem mówiąc jedna z tych informacji może pochodzić TYLKO Z JEDNEGO ŹRÓDŁA, któremu wydawało się, że to fakt. OŚWIADCZAM W TEJ CHWILI ŻE W PONIEDZIAŁEK PRZEDSTAWIAM SPRAWĘ NA POLICJI. PODOBNIE JAK W INNYCH PRZYPADKACH, WBREW TEMU CO SĄDZĄ NIEKTÓRZY, TO NIE BLEF. Proszę Państwa, jeśli posiadacie jakiekolwiek informacje o autorce/autorze tych komentarzy o ich przekazanie – ułatwi to ustalenie tożsamości. Uczciwych, zwyczajnie po ludzku, proszę o upowszechnianie wpisu i tego jakże typowego przejawu „dialogu społecznego”.
   Jeśli chodzi o zastraszanie, próbę emocjonalnego szantażu itp – bardzo źle wybrano adresata.
   DARIUSZ JEZIERSKI

 7. Miałeś, czy nadal masz trudne dzieciństwo? Nie wystarczy, że kompromitujesz się na portalu Gazety? Musisz to robić na wszystkich?

 8. Panie Dariuszu, myślę, że się pan trochę ośmiesza i wygląda na osobę niepoważną. Jeżeli uważa pan, że ma prawo oskarżać publicznie innych, to sam musi być czysty jak łza. a pana histeryczna reakcja zdaje się wskazywać na coś zupełnie innego.Nerwy panu wyraźnie puszczają. Po co straszyć doniesieniem na policję, nie ma pan do tego żadnych podstaw i sam pan o tym wie. I jeszcze te prośby o donosy – po co szuka pan Pawki Morozowa przecież pan wszystko wie?

  • Myli się Pani i to bardzo. Proponuję rozeznać, jaka jest kwalifikacja prawna stalkingu. Karol doskonale wie, gdzie i w jaki sposób mnie nęka, obraża i upublicznia moje prywatne sprawy – nie chodzi tu bynajmniej tylko o komentarze w Info-Posterze, które naruszyły ponadto prywatność bliskich mi osób. Przypominam również, że szykany związane są przede wszystkim z moim doniesieniem do CBA. W swoim wystąpieniu uczciwie uprzedzałem, że dla dobra innych osób, które mogą być w podobnej sytuacji, będę zwalczał wszelkimi możliwymi sposobami obelżywe ataki na moją osobę i moich bliskich. Sądzę, że z funkcjonariuszami Policji raczej nie będziemy żartować. Przy okazji osoba podpisująca się jako karol była jedyną mającą rzekomą „wiedzę” z jakiej korzystała. Ułatwia to znacznie wszelkie czynności.
   Skoro Panią to bawi, Pani Mariolu, nie mam na to wpływu.
   PS. Zapewniam przy okazji, że nie ma żadnej nerwowości w tym co robię. Konsekwencja – to jedyne co sobie założyłem. Zwykła nietolerancja dla obelg wypisywanych pod moim adresem to nerwowość? Nie sądzę. A histeria? Czyja reakcja była histeryczna? Zapewniam, że „karol” i powie Pani o tym, każdy kto z psychologią ma do czynienia:)
   Proszę przejrzeć dowolny tekst na temat p. Tomali. W którym go obraziłem? Potraktowałem niewłaściwie? A potem proszę spojrzeć na „oświadczenia” p. Tomali. W którymś mi to zarzucił? Proszę sama połączyć fakty i pomyśleć co działoby się ze mną gdyby to były pomówienia. Bo OSKARŻENIE, Pani Mariolu, to zupełnie co innego. Mogłem je wysuwać jako „karol”, „michasia” lub ktokolwiek. Robię to otwarcie. Więcej nie mam w tej kwestii nic do dodania. Jutro zrobię dokładnie to, co zapowiedziałem.
   A co do Pawki… zabawne. Zwracam się do ludzi, których „karol” radośnie tak samo lżyła i poniewierała. Innych to po prostu bawi. I tu moje pytanie do Pani, takiej elokwentnej i wrażliwej w kwestii mojej śmieszności. Mający znamiona jakiegoś szantażu styl pisania w obronie władzy, rzucanie obelgami pod moim adresem itp. nie podrażnia Pani wrażliwości? Symptomatyczne…:)
   DODAM JESZCZE, ŻE NIEKTÓRYCH WPISÓW „karol” NIE UPUBLICZNIŁEM, ALE RZECZ JASNA MAM JE WSZYSTKIE.

1 Trackbacks & Pingbacks

 1. Info-Poster.eu » Machina CBA ruszyła

Leave a comment

Your email address will not be published.


*