KWW Dariusza Jezierskiego „Gliwiczanie” – rozliczenie kampanii wyborczej

Wydaliśmy najmniej, do rady nikogo nie wprowadziliśmy, ale ja sam uważam blisko 3 000 oddanych na mnie głosów w kampanii prezydenckiej za spore osiągnięcie i czuję się zobowiązany swoich wyborców nie zawieść. Teraz zaostawiam zainteresowanych z liczbami…

dj

spraw1spraw2Spraw3

4 Comments on "KWW Dariusza Jezierskiego „Gliwiczanie” – rozliczenie kampanii wyborczej"

 1. Tak z czystej  ciekawości .Ile wydała Ssaczoklika Naczelna? Można przeprowadzić analizę kosztu każdego Ssaka wprowadzonego przez kliczą instytucję do Samorządu .

   

   

 2. No coz Panie Darku, swojej uczciwosci i walki z gliwicka patologia nie musi Pan nikomu z nas udowadniac, ale ministrem sprawiedliwosci zostaje Budka, ktory jakos nigdy jej nie zauwazyl, nawet przy starciu o gliwicki zyrandol. A przeciez wypadl bardzo blado;)

  To ja pytam teraz, czy to sa juz jaja, albo beda kolejne, na tak powaznym stanowisku. Jak Pan, ktorego bardzo cenie to widzi? Pozdrawiam.

  http://telewizjarepublika.pl/borys-budka-nowym-ministrem-sprawiedliwosci,19669.html

  • Właśnie wróciłem do domu i powziąłem informację. Oczywiście, że taki fakt nie może zostać bez komentarza. Ale ten musi poprzedzić refleksja, na którą daję sobie trochę czasu. Obiecuję zatem tekst w późniejszych godzinach.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*