KWW Dariusza Jezierskiego zarejestrowany!

Postanowieniem Komisarza Wyborczego z 9 września 2014 roku został zarejestrowany Komitet Wyborczy Wyborców Dariusza Jezierskiego "Gliwiczanie".

rejestr

red.

15 Comments on "KWW Dariusza Jezierskiego zarejestrowany!"

 1. zniszczony przez sitwe | 9 września 2014 at 8:08 pm | Odpowiedz

  oby się udało! czego życzę panu panie Jezierski, sobie i wszystkim  szczególnie uczciwym gliwiczanom. to jest nasza nadzieja na lepszą, normalną przyszłość w zawłaszczonym przez klike Frankiewicza mieście. na początku myślałem że jest pan takim naszym Don Kichotem walczącym z wiatrakami, ale to co juz pan osiągnął zasługuje na podziw i uznanie. POWODZENIA!

 2. Też życzę powodzenia i "zdemolowania" konkurentów w kampanii i w debatach, a szczególnie tego którego nazwiska nie wymienię, bo powinien odejść w niepamięć.

 3. Jestem przekonany że da pan rade. POWODZENIA

 4. Nie jestem przekonany.,

  Jestem pewien a gdyby stało się inaczej tylko z powodu który niżej opisuję to przestaję wierzyć w cokolwiek

   

  Gliwicka "Rodzina'widziana oczami obywatela Europy Kiepskiego Ferdynanda

  Wieloletnia bytność w większości tych samych ludzi w Magistracie i częściowo w Radzie Miasta dokonała spustoszeń w próbach jednoczenia się społeczeństwa . Głoszenie na łamach miejskich środków przekazu prostackiej propagandy sukcesu akceptowanej przez bliską „Rodzinę” nie pozostawia złudzeń co do jej celu .

  Jej siła to jeszcze nierozerwalne zależności ,koneksje ,układy i kolesiostwo bez których byłaby niczym i nikim. Te same osoby inne stanowiska,przetasowania i usunięcia zgodnie z tezą „ My wszyscy jak jedna RODZINA”

  Społeczeństwo Gliwic jest zalęknione ,nie posiada woli i wiary by zależności władzy rozbić w drobny mak.

  Zatem do walki w ten jeden jedyny dzień.

   

   

 5. Nic się w Gliwicach nie zmieni, póki w kraju nie wprowadzi się kadencyjności prezydentów miast. Sitwa nie ustąpi. Sitwa wmawia ludziom, że jest niezastąpiona i niewytłumaczalne jest, że ludzie sitwie wierzą. Pewnie dlatego, że ludzie boją się zmian. Dlatego właśnie potrzebna jest kadencyjność i o to powinno się przede wszystkim walczyć. Nie mielibyśmy wówczas problemu z Frankiewiczem. Co do Rady Miasta, to ordynacja jest skrajnie skopana. Gdzie jak gdzie, ale do rady powinny dostawać się osoby reprezyntujące wyłącznie lokalną społeczność, a nie partie polityczne, czy ugrupowania. Kowalski moze dostać nawet 10000 głosów w wyborach, a do rady dostanie się ten co ma 100 głosów, bo jego partia zebrała w sumie więcej głosów, niż partia Kowalskiego. Paranoja i absurd. No, ale na tym właśnie jadą karierowicze partyjni i to oni nie popuszczą.

 6. Żeby pozbyć się nomenklaturowych, etatowych karierowiczów partyjnym z rady miasta, żeby pozbyć się sitwy, nie głosujmy na tzw. "jedynki" na listach wyborczych.

 7. czytająca uważnie | 10 września 2014 at 6:33 am | Odpowiedz

  Zgadzam się z moimi przedmówcami.Szacunek dla Pana Panie Darku i tego co Pan robi dla Gliwiczan.Jest Pan nieźle zakręcony w całkowitym pozytywnym tego słowa znaczeniu.Pozdrawiam i będziemy głosować na Pana.

   

 8. Jestem za kandydaturą

 9. Mam nadzieję, że Pan wygra! A jak się tak stanie (wątpię, znam głupotę Gliwiczan), to współczuję. Naprawić, to co posuł Frankiewicz będzie potrzeba siły Herkulesa i niewyobrażalnej kasy.

  • Nie tyle KASY zazbi co KOSY. Oni mają Kasę którą należy im odebrać .Przez całe lata odłożyli że ho,ho manipulując porawem i lewem. .Członki Rat Nadzorczych do teraz wysysają Piasta i inne półki miejskie. Kosy na sztorc i na Wybory  by oderwać klikę  od KORYT i zabrać nienależne a jest tego wiele.

   System SSaczy  wysysał zatem wierzaj..Kasa jest u nich….u SSaczy. Tylko tego patogen SSaczy się lęka. Ani Ciebie ani mnie ani Jezierskiego. Lęka się póścia do roboty na Strefę Sukcesu za 1800 zeta brutto. Taką pracę należy klice załatwić a nie lokować na specjalnie wymyślonych stanowiskach jak inżenierkę w MZUK.

   DO ROBOTY!!!Strefa Cudu czeka.

    

 10. Jaki jest sklad komitetu? Chyba zgodnie z ordynacja musi miec polowe radnych?

  • W Komitecie Wyborczym mogą, ale nie muszą znajdować się kandydaci na radnych. Prawdopodobnie pytający wyborca nieco pomieszał zagadnienia. Być może chodziło o to, że kandydat na prezydenta miasta musi wystawić listy co najmniej w połowie okręgów wyborczych. Tu poinformować mogę, że z całą pewnością Komitet Wyborczy Wyborców Dariusza Jezierskiego „Gliwiczanie” wystawi wymaganą ilość kandydatów do Rady Miasta

   • Wyborca niczego nie pomieszal, tylko uzyl skrotu myslowego. Wlasnie o to chodzi, czy DJ jako kandydat na prezydenta ma juz konkretny sklad kandydatow na radnych?

    • Wyborca zdecydowanie pytał o komitet wyborczy a nie o radę: „Jaki jest sklad komitetu? Chyba zgodnie z ordynacja musi miec polowe radnych?” Teraz jednak po wyjaśnieniu, odpowiadm: listy kndydatów do RM w poszczególnych okręgach są in statu nascendi 🙂 Mamy na ich zgłoszenie czas do 7 października. oczywiście listy zostaną zamknięte wcześniej. Za poważne sugestie co do składów osobowych w poszczególnych okręgach będziemy bardzo wdzięczni. To mają być Wasi kandydaci

 11. Oddany sprawie czuję satysfakcję i dumę.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*