Listy zgłosiliśmy jako pierwsi…

Dzisiaj Komitet Wyborczy Wyborców Dariusza Jezierskiego zgłosił do rejestracji listy kndydatów na radnych Rady Miasta Gliwice we wszystkich okręgach wyborczych. Okazało się, że jesteśmy pierwszym komitetem, który rozpoczął procedurę rejestracji.

Z upoważnienia naszego pełnomocnika wyborczego Bartosza Rybczaka, zgłoszenia list dokonywałem ja sam. Nawet nie sądziłem, że cała procedura może trwać tak długo! Zgłoszenie zajęło mi dokładnie 2 godziny 15 minut. Jest wiele czynności, które Komisja Wyborcza musi wykonać w obecności zgłaszającego, zanim wystawi potwierdzenie. Weryfikacja dokumentów, liczenie podpisów i pozostałe czynności niezbędne dla każdej listy z osobna są naprawdę czasochłonne i wymagają dużej koncentracji Komisji i wspierających ją w pracy urzędniczek Urzędu Miejskiego. W tym miejscu muszę wyrazić swoje uznanie dla ich pracy. Sympatycznie i kompetentnie, chociaż długo – takie są moje wrażenia. Ogólną ocenę musi jednak popsuć fakt, że w Informacji UM na parterze, informująca mnie pani nie miała pojęcia gdzie urzęduje Komisja Wyborcza, a brakowało niestety jakiejkolwiek tabliczki informującej. Zgłosiłem tę uwagę Komisji i paniom urzędniczkom.

Jutro będę brał udział – z czystej ciekawości – w weryfikacji podpisów poparcia a po południu otrzymam zapewne uchwałę Komisji z wyszczegolnieniem ewentualnych wad, na których usunięcie będziemy mieli 3 dni. A zatem KWW Dariusza Jezierskiego "Gliwiczanie" w kursie!

Dariusz Jezierski

13 Comments on "Listy zgłosiliśmy jako pierwsi…"

 1. Frankiewicza w ten spsoob sie nie usunie.

  • Oczekujemy zatem innych propozycji. Bo takimi komentarzami jak powyższy to na pewno nie 🙂

   • Widac coraz wyrazniej, ze ten gliwiczanin zazdrosci Panu niespozytej energii i wiary, ze wysadzi Pan jego ulubionego staruszka, tam gdzie pieprz rosnie;)

    Nawet wlaczyl w to, nieliczna na nasze szczescie rodzinke:)  Panie Darku, Alleluja i do przodu!

 2. Miejmy nadzieję, że Frankiewicz wygra wybory prezydenckie już w I turze. NIe możemy narażać naszych pięknych Gliwic na rządy osób nieodpowedzialnych, niekomopetentnych itp…

 3. Miejmy nadzieję, że Frankiewicz wygra wybory prezydenckie już w I turze. Nie możemy narażać naszych pięknych Gliwicna rządy osób nieodpowiedzialnych i niekompetentnych itp…

 4. Inna propozycja: pierwsi beda ostatnimi! Tylko Koalicja Dla Gliwic Zygmunta Frankiewicza!

  • Jak sie siedzi u nich w kabzie to sie i na nich głosuje.Wiadome! .Ja tam sie jednak brzydzę złodziei i oszustów. A także metod stosowanych przez" Brudnego Peta". Nie chcę również ,żeby moim miastem zawiadywał gość o fenotypie glisty ludzkiej i takim samym braku kręgosłupa moralnego. Przestępcom mówię WON.

  • Haha, a cóż to za „kamienie na szaniec”? Doprawdy żałosne są te różne zachowania związane z wyborami… Mnie żaden z kandydatów ani grzeje, ani ziębi, w Gliwicach jest mi dobrze i naprawdę, tak jak większości, wszystko jedno, kto jest prezydentem lub kto nim będzie.. Przeciętny gliwiczanin nawet nie wie, jak się nazywają wiceprezydenci ani ilu ich jest.. Bo i do czego potrzebna nam ta wiedza?

   • Prezentując taką postawę,czymże różnisz się Patryku od przysłowiowego Azorka i Burka ? SMUTEK, SMUTEK !!!!!!!!!

    • Barbaro, pytam całkiem serio, bo nie znam przysłów ani o „Azorku”, ani o „Burku” – czymże to oni się charakteryzują w tych przysłowiach? 🙂

   • wszystko jedno, kto jest prezydentem lub kto nim będzie.. Przeciętny gliwiczanin nawet nie wie, jak się nazywają wiceprezydenci ani ilu ich jest.. Bo i do czego potrzebna nam ta wiedza?

    Nie osmieszaj sie Patryku i mow zawsze za siebie;)

    Wystarczy tylko zerknac na sondazownie w (Dz.Z. nasze miasto) "na najlepszego prezydenta Slaska"?

    Wasza uwielbiana przez was bidula wypada tam bardzo blado, wiec nie zartuj, ze gliwiczanie sie nie znaja:)

    • Ależ ja zawsze piszę tylko za siebie:) czuję się i jestem jak najbardziej „przeciętnym” gliwiczaninem:) Więc przeciętny gliwiczanin się nie zna i go to mało obchodzi:) nikogo nie uwielbiam, a już na pewno nie władzy;) a ośmieszające wg mnie jest „zerkanie” na sondaże i co gorsza branie ich na serio…

  • Kto pierwszy ten lepszy!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*