Mateusz Woźniak – KWW Dariusza Jezierskiego „Gliwiczanie” – nr 6 w Okręgu nr 4

Mateusz Woźniak

O mnie

Mam 23 lata. Jestem studentem I roku magisterskich studiów uzupełniających na Wydziale Zdrowia Publicznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Sprawuję funkcję Kierownika NZOZ Poradni Psychologicznej oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Jestem opiekunem stażu w ramach projektu "Ja też mogę pracować".

W nieodległej przeszłości byłem jednym z czołowych zawodników śląskiej sceny skateboardingowej i zwycięzcą wielu zawodów na szczeblu lokalnym i krajowym. W tej chwili jestem instruktorem jazdy na deskorolce i członkiem Gliwickiego Stowarzyszenia Sportów Ekstremalnych. Brałem czynny udział w projektowaniu i powstawaniu gliwickiego Skate-Parku na olacu Krakowskim. Jestem jednym z organizatorów projektu "Deskacje", mającego na celu naukę jazdy na deskorolce dzieci i młodzieży w Gliwicach.


O mieście

Moja praca zawodowa i pasje sportowe pozwalają mi dostrzec ogromne możliwości, jakie niesie za sobą wykorzystanie sportu, a szerzej aktywnego wypoczynku, w pracy edukacyjnej i wychowawczej. Za cel stawiam sobie doprowadzenie do wdrożenia systemowych rozwiązań zmierzających do opracowania metod pracy dostosowanych do potrzeb Gliwic. Szczególnie istotne będzie to dla peryferyjnych dzielnic miasta, blokowisk oraz mikro rejonów szczególnie narażonych na występowanie negatywnych zjawisk społecznych.

Mateusz Woźniak

Be the first to comment on "Mateusz Woźniak – KWW Dariusza Jezierskiego „Gliwiczanie” – nr 6 w Okręgu nr 4"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*