Na wybory iść trzeba!

Jesteśmy obywatelami Polski. Właśnie tego konkretnego państwa. Możemy być mniej lub bardziej zadowoleni z tych, którzy aktualnie nim rządzą, ale nie możemy się na to państwo obrażać. Zostając w domu zrzekamy się odpowiedzialności za to wszystko, co wokół nas się dzieje. 

To zdjęcie pokazuje pewien zabrzański garaż. Dotyczy wprawdzie wyborów samorządowych, ale przesłanie nie straciło na aktualności. Tym bardziej, że pomysłowego graffiti nikt nie usunął 🙂

 

4 Comments on "Na wybory iść trzeba!"

 1. Miejmy tylko nadzieję, że słowa Brudzińskiego, że nie będą klęczeli przed oligarchami nie będą tylko zmyłką. 

  Miejmy nadzieję, że nikt z ludzi oligarchy w rodzaju Caban nie wszedł do sejmu. Zauważył pan nazwisko Jarosław Czapla czyżby także na PIS znaleźli sie ludzie chroniacy oligarchę nie licząc Pyzika.

 2. I PO wyborach.. Cisza i spokój. Dla mnie nie ma szoku. Można było POmimo całkowitego opluwania przeciwnika? Można było bo zastosowano KONSOLIDACJĘ. Czy można uczynić to w SAMORZĄDACH? Można gdy zastosuje się tę samą metodę.

  cytat..Dobrze się stało, że wszystkie osoby, nieraz te najbardziej sfrustrowane czy upiorne, zebrały się w jednym miejscu, wystąpiły wspólnie. Sprawa jest jednoznaczna, zidentyfikowana… Prowadziły kampanię referendalną, która moim zdaniem przekroczyła wszelkie ramy przyzwoitości i co więcej, nie dotknęły te kłamliwe zarzuty głównie mnie – nie wiem dlaczego chociaż chodziło niby o moją osobę – tylko bliższych i dalszych współpracowników i myślę, że to zdecydowanie wykraczało nie tylko poza granicę dobrego smaku, ale również prostej przyzwoitości i prawa.

  Dobrze Wodzu…Vice Versa z tą identyfikacją…

   

  Ponadto gdy PiS nie dostrzeże zagrożenia czyli " V kolumny"  PATOLOGII która trwa  Samorządach i jest poza jakąkolwiek kontrolą 

  Ba, po kontroli NIK okazało się że nasze lokalne światłości stwierdziły że NIK się pomylił .  Zobaczycie jak osobnicy  którzy zostaną przez Wybory oderwani od pracy dla NARODU w Sejmie  znajdować zaczną miejsca w spółkach Samorządowych i Samorządach RP  Czekają już specjalnie tworzone WAKATY w rożnych miastach na płn Polski.

  Ciekawym kogo z byłych od pracy dla NARODU  z naszego Okręgu wchłonie Gliwicki Samorząd.

 3. Szczególną rolę profesor Żaryn przypisał miastu Lwów. "Bez Lwowa, miasta zawsze wiernego Polsce, nie ma narodu polskiego" – czytamy w wywiadzie. "Bastion zarówno uczonych humanistów, jak i polskich szkół nauk ścisłych, ze szkołą matematyczną na czele, ale także wielka szkoła filozoficzna lwowska. To wybitne polskie nazwiska, które za czasów sowieckich miały być wykreślone z panteonu jakiegokolwiek narodu, ich groby były bezczeszczone na Łyczakowie, zasłaniane nowymi tablicami nagrobnymi, a dziś po części jest to falsyfikowane przez próbę przejmowania ich przez dzisiejszych gospodarzy" – kontynuuje opis Lwowa nowo wybrany senator PiS-u.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fbez-lwowa-nie-ma-narodu-polskiego-nowo-wybrany-senator-pis

  • … oj tam, oj tam. Ta, pobredzi sobie "dziadeczek" troszkę, ta, troszkę pośmierdzi – jak to "dziadeczek". Potem zgrabniutko "kopnie w kalendarz" i … i po sprawie… Ta, kto by tam tego, czy innego "senatora-trupka" słuchał – ta jojku, kto ? … 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*