Nasz Patronat: Open Career Day

Jesteś zainteresowany tym, co dzieje się na rynku pracy? Szukasz ciekawych praktyk? Open Career Day to coś dla Ciebie!

 

Już 24 marca w Centrum Edukacyjno- Kongresowym na terenie Politechniki Śląskiej odbędzie się międzywydziałowy dzień kariery studenckiej, podczas którego będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę na temat sytuacji na rynku pracy, nawiązać kontakt z przedstawicielami wybranych firm oraz wziąć udział w wykładach i szkoleniach.

Ciekawi Cię temat zarządzania projektem IT? A może chcesz wiedzieć, jak dobrze zaprezentować się podczas procesu rekrutacyjnego? Jeśli tak – aplikuj na wykłady: http://www.best.eu.org/student/courses/localEventView.jsp?event=g212gi2

Dodatkowo masz możliwość zwiększenia swoich szans na zostanie dostrzeżonym przez potencjalnego, przyszłego pracodawcę! Wystarczy że zarejestrujesz się w specjalnym systemie, a Twoje CV trafi prosto do rąk firm biorących udział w naszych wydarzeniach.

Harmonogram wykładów:

10:00-13:30: "Zarządzanie projektem IT" prowadzone przez firmę Capgemini Poland

10:00-11:30: "Zewnętrzne oświetlenie samochodu, wyzwania i trendy" wykład prowadzony przez firmę Magneti Marelli

12:30-14:00: "Odkryj świat rekrutacji – jak przygotować się i dobrze zaprezentować podczas procesu rekrutacyjnego, kilka praktycznych rad." wykład prowadzony przez firmę MARS Polska


Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej http://ocd.bestgliwice.pl/ oraz na facebooku https://www.facebook.com/opencareerday.

red.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*