Nie bardzo chcemy tych samych radnych… – wyniki ankiety

Tytuł najkrócej podsumowuje wyniki przeprowadzonej "z marszu" przez Info-Poster ankiety. Są wprawdzie wyjątki, ale… jedna jaskółka wiosny nie czyni!

Wyniki ankiety

Która/y radna/y powinna/powinien wejść do Rady Miejskiej kolejnej kadencji?

W ankiecie wzięło udział 203 głosujących, którzy oddali 410 głosów na poszczególnych radnych.

Najwięcej osób wybrało jednak opcję iż nikt z radnych nie powinien znaleźć się w Radzie Miejskiej następnej kadencji. Tak zadecydowało aż 57 głosujących.

Najwięcej głosów pozytywnych zebrał Dominik Dragon (Klub Radnych Platformy Obywatelskiej) – 40. Następni w kolejności byli:

Joanna Karweta (PO) i Jarosław Wieczorek (PiS) – po 27 głosów

Zbigniew Wygoda (PO) – 21 głosów

Marek Widuch (SLD) – 20 głosów

Ewa Potocka (PO) i Marek Pszonak (KdGZF) – po 18 głosów

Najmniej głosów zebrał radny Jan Wiśniewski (wystąpił niedawno z Klubu Radnych PO) – 2.

Warto nadmienić, że Info-Poster uniemożliwił wielokrotne głosowanie z jednego komputera.

UWAGA: Już od dziś można głosować w ankiecie:

Czy liczba kadencji prezydenta miasta powinna być ograniczona?

redakcja

5 Comments on "Nie bardzo chcemy tych samych radnych… – wyniki ankiety"

  1. marianandrzejczak | 17 marca 2014 at 6:25 am | Odpowiedz

    Dlatego Redaktorze INICJATYWA nowego podmiotu wyborczego powinna wyść od Ciebie. Od zawsze byłem przeciwnikiem systemu Wiecznie Radnych i przynależnej im chwaly. Te same facjaty od lat do znudzenia. Efekty marne chyba że  obowiązki wynikające z natury Radnego od razu określimy jako sukces a kompletnie pominiemy że nie pracują za darmo . Biorą  udział w MARATONIE a za swoje poświęcenie otrzymują  diety "mleczne". Na wysokość diety Radnego  pracownik Strefy Sukcesu za kanałem pracuję  cały miesiąc. Wielu Szef wszystkich szefów  lokuje  za zaslugi w Radach Nadzorczych Miejskich spółek ssając przy okazji niemiłosiernie z nich (prawnie)kasiorkę. Dostają się do Piasta który jest przez nas utrzymywany. Kwoty  które dostają urągają zdrowemu rozsądkowi. Rozpanoszyły się przeżarte VIP..y (od siedmiu boleści ) bo nikt nie jest w stanie tego zmienić? Ssają, spółkują , Vipują bawią się ,panoszą. Dawni przeciwnicy stają się zwolennikami. Czerwoni stają się różowi,biali zielenieją i  zmieniają kolory. Zacznie się walka i tę walkę oraz  zachowanie polityków (radni nimi są) opisałem kilka lat temu. https://www.youtube.com/watch?v=7gmrEIgbhzY Bywają oczywiście  Radni z przekonania  lecz praktycznie oprócz kilku  większość  jest uzależnionych od widzimisię decyzyjnego Szefa.. W linku przekazuję wykaz spółek z których wynika  kto jest i gdzie już po utracie mandatu Radnego.. http://www.zycie-w-korycie.strefa.pl/wykaz_spolek_miejskich_i_rad_nadzorczych.pdf   Wniosek?  Brak wniosku..

  2. Co za cisza jak makiem zasiał? Chcieliście by Redaktor sobie pisał do u…ej śmierci i na pisaninie zakończył? Innymi słowy nie skonsumował tego co zaczął? Dał konsumować żarło solidarnej komunie by ta się dalej pasła na naszym  i tak bez końca?  Gdy  podmiot nie powstanie cała  pańska harówa pójdzie na marne…  Będzie sporo wrogów i ataków, że to zamach na kasę, że szkodnik itp. Stworzy się kilka komitetów, większość by zamienić jednego Ssacza na innego Ssacza. Pan jest  uczciwy a  tytaniczna  praca non profit o tym świadczy… Solidarne Komuny Ssaczy w RP zawsze będą u władzy gdy nie będzie odwagi a tylko milczenie. Może ma podstawć własną  głowę pod topór za Strusi? Byłbyś Pan głupcem DJ. Tylko Pan może to doprowadzić do rozwalenia  przeklętego Ssaczego systemu a ludzie choć przesiąknięci strachem mają tego dość.. Nie widać ale czuć..    

  3. hmmm…widocznie jest powód.

     

  4. Paweł Michalski | 17 marca 2014 at 7:18 pm | Odpowiedz

    Rozumiem 🙂 . Wazne, że choć anonimowy, to po dobrej stronie barykady.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*