Nowe rysunki satyryczne w kampanii referendalnej

Ponieważ poprzednie rysunki cieszyły się naprawdę sporym powodzeniem (rozeszło ich się ponad 20 tysięcy) proponujemy gliwiczanom kolejną „czwórkę”. Może i tym razem będzie tak dobrze, że nawet radio się zainteresuje? Szczerze mówiąc jednak, nie spodziewamy się – nie ma nawet marnej gilotyny 😉

2 Comments on "Nowe rysunki satyryczne w kampanii referendalnej"

 1. „…Ponieważ poprzednie rysunki cieszyły się naprawdę sporym powodzeniem (rozeszło ich się ponad 20 tysięcy) proponujemy gliwiczanom kolejną „czwórkę”. Może i tym razem będzie tak dobrze, że nawet radio się zainteresuje? Szczerze mówiąc jednak, nie spodziewamy się – nie ma nawet marnej gilotyny…”

  Wspaniała akcja !

  Merytorycznie i artystycznie dopracowane.
  Od lat zajmuję się zbieraniem takich:

  http://fotozrzut.pl/zdjecia/d977ace858.jpg
  http://fotozrzut.pl/zdjecia/297f33e6e5.jpg
  http://fotozrzut.pl/zdjecia/57f48c6f02.jpg
  http://fotozrzut.pl/zdjecia/a7daec42c9.jpg

  a cena rośnie…
  Gdzie można dostać całą serię- płacę kartą ?
  Jak zdobędę Jego podpis – będą bezcenne.

 2. Są tacy, którzy twierdzą, że te satyryczne rysunki ich obrażają. Ci sami poczuli się obrażeni opinią Internauty, jakoby środowisko popleczników prezydenta cechował kompromitująco niski poziom inteligencji.
  To są przejawy fanatyzmu, a ten, jak wiadomo, rozmija się z rozumem. Podobnie reagują religijni bigoci, którzy z powodu satyry doprowadzają do procesów sądowych lub aktów przemocy. Dzięki tym dwóm wydarzeniom mają rzadką okazję zobaczyć w lustrze swoje prawdziwe oblicze.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*