O nas

Info-Poster.eu nie ma być jedynie medium informacyjnym. Będziemy dotykać tematów aktualnych, często drażliwych. Będziemy w tych kwestiach zajmować stanowisko, ale ZAWSZE pozostawimy miejsce na dyskusję, wymianę poglądów i argumentów.

LOGOS JPG

Szczególnie duży nacisk kłaść będziemy na sprawy społeczne i związane z kulturą. Stawiamy tu sobie za cel nieograniczanie się jedynie do spraw związanych z Gliwicami i województwem śląskim. Kultura nie toleruje granic, dlatego będziemy pisać o osobach, zjawiskach i trendach o ogólnopolskim i światowym znaczeniu. Prezentować będziemy dzieła i poglądy kontrowersyjne – tylko po to, aby wywołać dyskusję, która zawsze stoi u podstaw zrozumienia.

Więcej o Info-Poster.eu w dokumencie:

Info-Poster

Redaktor:

Dariusz Jezierski – Współpracuje z różnymi mediami lokalnymi. Zajmuje się także czynnie teatrem. Najważniejsze są dla niego sprawy społeczne oraz związane z kulturą. W swojej wizji Info-Postera za priorytet uważa nieuciekanie od spraw trudnych, często pomijanych w społecznym dyskursie. Najważniejsze dla niego są fakty. Zaprasza do kontaktu we wszystkich sprawach. Kontakt: naczelny@info-poster.eu

 

1 Comment on "O nas"

  1. prosze o sprostowanie kino mikrus to kino potega

     

Leave a comment

Your email address will not be published.


*