Odpowiedź Zygmunta Frankiewicza na zarzuty Wojewody

Poniżej prezentuję odpowiedź na zarzuty postawione Zygmuntowi Frankiewiczowi w piśmie Wydziału Nadzoru Prawnego Śląskiego Urzędu wojewódzkiego z 27 maja 2014 roku (http://info-poster.eu/pismo-wnp-do-zygmunta-frankiewicza/). Aby stała się zadosć regułom, do przyjętego w nim stanowiska bezpośrednio związanego ze mną odniosę się w najbliższym czasie. Pozwolę sobie również na komentarz oraz wskazanie błędnych, moim zdaniem wniosków, i interpretacji.

6 Comments on "Odpowiedź Zygmunta Frankiewicza na zarzuty Wojewody"

  1. Pod pismem podpisali się, oprócz Franco, P.G. Wieczorek i K. Jany. Rozumiem, że razem prokurowali ten bełkot. Jak w tym ŚUW-ie ktoś ma jaja, to powinien skorzystać z ich mocy.

  2. Skoro Frankiewicz nie zgadza się z zarzutami wojewody, to kiedy wojewoda wyda zarządzenia zastępcze w Gliwicach?

    • Nigdy nie wyda, bo nie ma podstaw do wydania zarządzenia zastępczego, sugeruję lekturę przepisów dotyczących tego środka nadzorczego w szcególności przepisu art. 98a ustawy o samorządzie gminnym. Zarządzenie zastępcze nie obejmuje stanów nieistniejących w chwili jego wydawania.

  3. Musimy  raz na zawsze pozbyć się Frankiewicza, Wieczorka i ich otoczenia inaczej  miasto pogrążą w długach na pokolenia.  Frankiewicz wpada w paranoję nieomylności i  boskości. Poważnie chory człowiek, którego należy hospitalizować tam gdzie  lokowal Jarczewskiego.  WNP jest w błędzie.Taki  bełkot  głosi prostacki szkodnik z wyższym wykształceniemr i dwóch  mu podobnych.  

  4. Według Frankiewicza niedopuszczalne jest przekazanie Dariuszowi Jezierskiemu informacji, którą opublikował w info posterze. Czyżby Frankiewicz uważał, że mieszkańcy miasta nie powinni wiedzieć co się dzieje w mieście? Czy mieszkańcy miasta według niego nie powinni być świadomi nadużyć jakie mają miejsce? Mogę się założyć, że gdyby sytuacja była odwrotna a wojewoda nie przekazałby stosownej informacji to byłoby to naruszenie prawa cenzura. Proponowałbym panie redaktorze zrobić jak to pan zwykle robił kilka artykułów wyjaśniających o czym ten pan pisze. 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*