Oko w oko – wywiad dla Telewizji Imperium

Skoro mówię, to nie będę jeszcze pisał w dodatku…

 

13 Comments on "Oko w oko – wywiad dla Telewizji Imperium"

 1. J.Sołtysek, tytułuje się mianem redaktora, ale do uprawiania ugoru, który nazywa dziennikarstwem popchnęła go chyba jedynie chęć szczera, bo raczej nie wykształcenie, o które jeśli nawet zabiegał, to go najwyraźniej nie odebrał. Ale skoro tak wielkie znaczenie przywiązuje do dyplomów i tytułów naukowych polityków, to polecam mu skrócone biografie takich politycznych dyletantów, jak choćby Luiz Inácio Lula da Silva, czy Lech Wałęsa. Leonid Breżniew, którego panu Redaktorowi przypominać chyba nie muszę, wrażenie musiał na nim odcisnąć większe, toć nie dość, że był jednym z najważniejszych polityków ZSRR, to lubił się nosić w generalskich mundurach wszystkich rodzajów wojsk, a i propagandę cenił chyba równie wysoko jak pan Sołtysek. Ze światka artystycznego niech to będzie ostatnio "modny" wśród ortodoksyjnych miłośników teatru, Rodrigo García. Życie daje takich przykładów setki tysięcy, ale pan Redaktor Sołtysek nie musi zaraz studiować Encyklopedii – wystarczy, że gruntownie przypomni sobie swój własny życiorys. 

 2. Krytyka, krytyka, krytyka, czy sss9  nic więcej nie potrafi i próbuje przez swój bełkot  zaistnieć.

 3. Nie pojmuję dlaczego w takim a nie innym tonie został przeprowadzony wywiad.Czuję niesmak!!!

  • Widocznie "redaktor" Sołtysek nie wierzy w możliwość zmian w Gliwicach i chce się koniecznie przypodobać obecnie panującemu. To było widoczne już w poprzednim nagraniu kiedy z uporem maniaka dopytywał Wygodę, czy jego działalność w roli przewodniczącego rady miasta nie odbywa się kosztem pacjentów. Taką tezę wykreowano w magistrackich kręgach na użytek poprzedniej kampanii, że lekarz to powinien leczyć, a od zarządzania miastem mamy utytułowanego pana prezydenta. Jezierski tytułów nie ma, to gdzie się pcha. Tym bardziej, że nawet nie policzył detalicznie ilu mieszkańców go popiera.

   "Redaktor" Sołtysek liczyć potrafi i po wnikliwej analizie oświadczenia majątkowego przewodniczącego Wygody, które zawiera dokładny wykaz posiadanych kredytów, zapytał mimo to:

   – czy to prawda, że wziął pan 300 tys.zł kredytu na poprzednią kampanię?

   Zenada. Ktoś mnie usiłował przekonać, że Sołtysek się zmienił po odsunięciu go od magistrackiego koryta, bo ludzie przecież się zmieniają. Ludzie być może tak, ale Sołtysek jak widać jest na takie odmiany odporny.

   • Może Redaktor Sołtysek usiłuje być ostry jak depilator Moniki Olejnik, tylko ciągle nie wie, które miejsca ma naciskać? Dlatego tak chętnie posiłkuje się głupimi pytaniami z listy sprokurowanej w magistracie, a które już dawniej padały na różnych forach opinii. Zniesmaczonego mogłoby zastanawiać, dlaczego nigdy nie uzyskał odpowiedzi na te same pytania w kontekście Frankiewicza, czy przywołanych już Jarzębowskiego i Nowaka? Jednak najwyraźniej rozumie, że nikt, w tym Redaktor Sołtysek, nigdy im takich pytań nie zadał, więc też nie miał okazji do naciskania w celu uzyskania satysfakcjonujących odpowiedzi. Otwartym pozostaje pytanie, czy to diametralnie różne traktowanie przepytywanych wynika ze strachu, czy tępoty? Patrząc na zarost Redaktora bez Kompetencji mam niejakie podejrzenia, ale myślę, że "cykor" też ma tu wiele do powiedzenia.

    Na koniec pytanie, czy pan Sołtysek uważa, że deklarowana przez jego stację telewizyjną (sprawdziłem ramówkę i, hehehehe… naprawdę… hihihi, jest wesoło), więc, czy liczba 20 tys. odbiorców tego imperium banału, czyni RbK popularnym i lubianym wśród widzów, a jeśli nie, to jaki promil z nich nie popiera pana Redaktora w jego wysiłkach dziennikarskich?

 4. Trzeba zlikwidować koryto, a nie zmieniać świnie przy korycie – zobrazował swoje poglądy. Aby tak się stało należy radykalnie zmniejszyć podatki, zabierając politykom możliwość „korupcji, złodziejstwa i marnotrawstwa”. Janusz Korwin Mikke. W wyborach poprę Pana w 5,91% wszak to cyfra  magiczna wystawiona przez Prezydenta Gliwic  na " Ołtarz Powagi" Ona to, tym co z liczeniem problemu nie mają  zagwarantowała  POPARCIE SPOŁECZNE dla budowy GNIOTA. Panu  Dariuszu Jezierski zagwarantuje zwycięstwo i niechaj raz na zawsze zakończy  farsę gliwicką.    (Gliwiczanie)  o frekwencji 5,91%: "Satysfakcjonująca"   http://www.24gliwice.pl/wiadomosci/?p=47828

  Należy poczynić  działania celem powołania w odpowiednim czasie  komitetu NP (Rada Miejska), która będzie doradzać  by opinie "szkodnika JKM" wprowadzić w życie. Komitet 5,91 czyż nie brzmi to ładnie i nie zastanawia? Demokracja ma  swoje atuty. Jednym z nich jest lęk przymocowanych  przed  utratą stołków. To  raz  mobilizuje a innym razem spędza sen z powiek. Taki to urok. Więc?  

 5. Problem polega na tym, że ZF ma mnóstwo zasług i kompetencji. Brak mu właściwie tylko jednej – UCZCIWOŚCI. 

  A co do wywiadu, to jaka tv, taki wywiad.

 6. proponuje aby redaktor pytający zapytał o wykształcenie

  1/rzecznika magistratu

  2/prezesa tbs

  3/zastępcy prezydenta

  4/byłego komendanta straży miejskiej

   

  • A co ma wiedza do wyksztalcenia ? Widać  jak  wykształcona hołota się wyraża na prywatnych spotkaniach. h..d i kamieni kupa..Wykształcenie  się "kupuje" a szkoły to sklepy  magistrów. Nie wszystkie , ale  megauczelni są setki a każdy wykładowca chce papu. Nawet taki który wykłada na uczelni kierunek "Ssaczokratyzm. 5,91"

   W Gliwicach to…Technoparki,Lunaparki,Hiperrmarkeciarki  i Nowe Gliwicanki 100.

   Przystąpić do egzaminów westępnych  należy koniecznie  po lekturze Oświadczeń majątkowych PROmineNTÓw rodzimej Ssaczokracji oraz członków Rad Nadzorczych wszelakich spółek miejskich Ssaczego dobrobytu i robolskiego NIeBytu.

   http://www.zycie-w-korycie.strefa.pl

   Niech żyje KORYTO!

 7. Widać, że Sołtysiak działał na zamówienie i miał pana zdyskredytować. Życzę powodzenia.

 8. Informacja z ostatniej chwili…

  Dla zagranicznych firm  zakończyła się era kolonizacji Strefy Ekonomicznej – oświadczył dziś Prezydent  przemawiając na Sesji Rady Miasta

  Era kolonizacji się skończyła. Dla nas sprawą najistotniejszą  jest obniżenie opłat za media oraz ratowanie rodzin i ich domów  powiedział

   

  My,Prezydent, Vice-prezydenci ,szefowie spółek miejskich , Radni ,dyrektorzy agend miejskich ,szkół– wszyscy na utrzymaniu podatników być dłużej nie możemy i nie będziemy.

   

 9. Jednaka obrona= jednaka  ocena? A jakże . Kliki  złodziei rządzą w Samorządach i Rządzie

  NP ŚUW wysysa z palca..

  http://www.24gliwice.pl/wiadomosci/?p=61003

  WPROST -Latkowski jest terrorystą!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prof-Ryszard-Stefanski-dzialania-Wprost-sprzeczne-z-prawem,wid,16696426,wiadomosc.html

   

 10. Panie Redaktorze, nie wiem jak Pan, ale ja zauwazylem w oczetach "redakturka" Soltyska wyrazny strach zamiast logiki.

  Ja jego rozumiec, bo wyautowanie jego "racjonalnego nieudacznika" spod zyrandola pod koniec tego roku, to dla niego pewny bezrobotny zasilek:)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*