Paszkowski do pyskowiczan

 

paszkowski-ulotka-a4_wersja-a-awers-popr2

paszkowski-ulotka-a4_wersja-a-rewers-popr2

4 Comments on "Paszkowski do pyskowiczan"

  1. Konkretny przekaz,wielki szacunek dla prospołecznych autorów za wkład i ciągłą determinację w działaniu na rzecz rozwiązania gigantycznego śmierdzącego problemu.

  2. Fajny facet , i super człowiek do momentu jak nie zaczoł kandydować … za to że chciałeś wywalić z pko i za nic nie płacąc – wywalić z pracy sprzątaczki , ze szkół wywalić kucharki , i zrobić jedne media w naszym mieście !! a przy kampanii mieć wszystko i za nic nie chcieć zapłacić firmom które Pana wspiierały .. a pamiętamy te słowa … pomóżcie ale i tak nie zapłacę ! – Pyskowiczanie pamiętają i Panu mówimy – NIE!! Paszkowski na prezydenta – NIE!!!  Nigdy ! 

  3. Co to za styl pisania,człowieku fsxfbb wykazujesz objawy psychozy paranoidalnej,zażywaj leki a nie będziesz bredził wprowadzając opinię publiczną w wymyślone tylko na potrzeby kampanii kłamstwa.

  4. Odnieść można wrażenie, że gość podpisany jako fsxfbb jest człowiekiem zdesperowanym i jednocześnie analfabetą (np."zaczoł") i przy tym zażywający dopalacze. Poza tym ten gośc nie rozróżnia osoby burmistrza z prezydentem, co go dodatkowo kompromituje. Przekaz ten jest znany z okresu kampanii 2014, kiedy to z obozu komitetu wyborczego p. Kęski została wypuszczona plotka zaszczuwająca osoby zatrudnione w jednostkach gminnych. Oszczerstwa przekazane mieszkancom próbuje się odgrzewać na rzecz wzmocnienia obecnej władzy. Przypomnieć trzeba, że były zastępca p. Burmistrza Kęski – Wiesław L. (pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego p. Kęski) został usunięty z UM Pyskowice skazany prawomocnym wyrokiem sądu za podanie nieprawdziwych informacji w oświadczeniu majątkowych m.in. dotyczących sprzedaży gruntów pod rozbudowę wysypiska.

    Widać, że przekazana ulotka mieszkańcom z podpisanymi pod nią osobami jest bardzo nie na rękę trzymającej się kurczowo władzy, która jak widać chce jedynie przetrwać do następnych wyborów tylko poprzez poklepywanie się po plecach i rzucaniu oszczerstw. Przychlebienie się fsxfbb w tak zdesperowany sposób świadczy o jego bardzo bliskim związku z komitetem W.Kęski.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*