Piłkarski quiz – lawina nagród w Willi Caro!

Właśnie skończyło się Euro 2012, ale piłka nożna jak zawsze będzie dla wielu bardzo ważną sprawą. Tym bardziej dotyczy to kibiców w Gliwicach. To oczywiste, skoro Piast Gliwice znów zagra w Ekstraklasie. Teraz już spokojnie można znaleźć czas, aby odwiedzić wystawę „Historia gliwickiej piłki nożnej” w Willi Caro. Tym bardziej, że przy jej okazji można wygrać mnóstwo bardzo cennych nagród.

InfoPoster, jako partner medialny wystawy i Muzeum w Gliwicach jako jej organizator, zapraszają na:

!!! Piłkarski quiz !!!

Poniżej pytania (zestaw specjalnie dla Czytelników InfoPostera), na które odpowiedzi znaleźć można zwiedzając wystawę ?Historia gliwickiej piłki nożnej? w Willi Caro, ul. Dolnych Wałów 8a. Nagrody dla najlepszych ufundował Gliwicki Klub Sportowy Piast – a wśród nich wszystko, czego rasowy kibic mógłby sobie życzyć: piłki podpisane przez zawodników Piasta, smycze, szaliki, czapeczki i koszulki KS Piast.

Pytania:

 1. Czym był Kulawik?
 2. Jak nazywał się kiedyś klub Sośnica Gliwice?
 3. Jaki był największy sukces Kolejarza Gliwice osiągnięty w kategorii seniorów?
 4. W którym roku powstał klub Zamkowiec Toszek?
 5. Kiedy drużyna gra w tzw. osłabieniu?
 6. W których Piast Gliwice grał w finale Pucharu Polski, miejsca (miasta) i z jakim drużynami się zmierzył, jakie były końcowe wyniki oraz kto strzelił bramki dla Piasta w tych meczach

Kupony z pytaniami i miejscem na wpisanie odpowiedzi znaleźć można na wystawie ?Historia gliwickiej piłki nożnej? w Willi Caro. Tam również umieszczona jest urna, do której – po wypełnieniu – należy je wrzucić. Konkurs trwa do końca lipca.

Warto poszukać odpowiedzi na tak interesującej wystawie – nagrody są imponujące. Raz jeszcze przypominamy, że Czytelnicy InfoPostera odpowiadają na zestaw pytań zamieszczony na naszych łamach! Imiona i nazwiska zwycięzców pozostawać będą do wiadomości redakcji.

Muzeum w Gliwicach i InfoPoster zapraszają!

1 Comment on "Piłkarski quiz – lawina nagród w Willi Caro!"

 1. gogol przejazdem | 2 lipca 2012 at 9:44 am | Odpowiedz

  ??Tym bardziej dotyczy to kibiców w Gliwicach. ??

  O piłce w Gliwicach, Euro i?takie tam jeszcze, trudne tematy. (polecam)

  ??Piotr Boenisch, obywatel Niemiec, ojciec piłkarza Sebastiana, napisał
  wówczas list: „Nazywam się Piotr Boenisch, urodziłem się w 1963 roku w Gliwicach. (?) Staraliśmy się wychować naszych synów w dwóch kulturach, co moim zdaniem nam się udało. Takie cechy charakteru, jak nienawiść, ignorancja, nietakt i chamstwo są im obce. Nauczyliśmy ich także nie zamykać za sobą wszystkich drzwi, aby zawsze mogli wejść z powrotem. Jestem dumny z moich synów. Życzę Panu dużo zdrowia, pomyślności w życiu osobistym oraz politycznym. (?) Ja jestem i czuję się zadomowiony w całej Europie”. ??

  http://gepetto.pinger.pl/m/12885641/drybling-ukrytej-opcji

Leave a comment

Your email address will not be published.


*